Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, nektek az bejön ha egy nő elegánsan öltözködik, vagy szerintetek is csak kezdek elk*rvulni?

Figyelt kérdés

Mostanába gyakran hordok magassarkú cipőt, ki szoktam festeni a körmöm, rakok fel egy szolid sminket, elegánsabb ruhákba járok, néha veszek fel szoknyát is.


A régi sulis barátaim szerint ez már elk*rvulás, mert már nem szakadt farmerba meg tornacipőbe járok, de most vagyok végzős, ráadásul halasztottam is, szóval nem vagyok már kis tini. Szerintem 21 évesen nem olyan gáz ilyen cuccokba járni.


És amúgy nem lettem ettől cicababa, csak suliba meg alkalmakkor öltözködöm így, egyébként szeretek sportolni és szeretem a sportos ruhákat is.


Fiúk nektek ez mennyire jön be?


2016. márc. 9. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A régi suis barátaid valószínűleg egy gördeszkás-rocker-enyhe punk réteghez tartoznak. Neki ez sok. De ne törődj velük - ez a Te életed, a te döntéseid.
2016. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ha egy nő alapvetően elegánsan öltözködik, szóval tőlem kapsz egy plusz pontot. :-)


A régi sulis barátaidra meg ne hallgass.

2016. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevés vonzóbb dolog van a világon :)))
2016. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eléggé. Főleg a kosztüm :$
2016. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy Nő akkor vált öltözködési stílust és frizurát, amikor pasizni akar, más célközönséget pályázol meg mint eddig. A barátaidnak ez azért nem tetszik mert pontosan tudják, hogy ezek után már nem rúgnak labdába. Tetszeni akarsz a pasiknak (érettebb,igényesebb férfiaknak ),nincs ezzel semmi gond, de azt tudnod kell, ha valaki így ismer meg, annál ez lesz az alap, szóval nem lehet utána csak úgy visszavenni, hoznod kell a formád!!!

Ha egy Nő ad magára és elegáns ruhákba jár az nagyon vonzó tud lenni, de nagyon fontos, hogy elegáns legyen és ne közönséges. Ha felveszel egy 10cm tűsarkút akkor tudjál benne menni, a smink ne legyen hivalkodó, ne legyen az az érzésem hogy egy műanyag próbababa vagy.

38F

2016. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek az elegáns nők.

A sulis barátaidnak nem.

Hogy neked mi tetszik azt te tudod és ne hagyd hogy mások öltöztessenek.

2016. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem bejön. Szeretem a szexi nőket.
2016. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!