Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak akik így ismerték meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik így ismerték meg a mostani párjukat/férjüket/feleségüket?

Figyelt kérdés
Én a páromat az interneten ismertem meg 16 évesen. Nagyon messze laktunk egymástól..konkrétan más országban. Igazából egy heti beszélgetés után már jártunk meg miegyéb.Csak az interneten tudtuk tartani a kapcsolatot meg én sokat is hívtam telefonon őt. Teljesen egymásba szerettünk,Ő hozzám utazott,ekkor találkoztunk először személyesen. Akkor együtt voltunk három hónapig,de haza kellett utaznia. Ekkor már egy éve együtt voltunk,egy párt alkottunk. Egy kis idő múlva én amikor betöltöttem a 18-at akkor utánna utaztam és összeköltöztünk. Azóta már szinte 2 éve együtt élünk,boldogok vagyunk és egy ilyen kis hirtelen jött felindultságból egy életre szóló szerelem lett. Összesen 4 év elteltével most már az első gyermekünket várjuk. Van,akinél ugyanígy bejött ez az internetes távkapcsolat dolog?
2016. márc. 7. 08:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha leírnátok a saját történeteteket akkor szívesen elolvasnám :)
2016. márc. 7. 08:51
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
szerintem csak dicsekedni akartál, semmi értelme a kérdésnek
2016. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok nektek! :)

Én egyszer voltam távkapcsolatban, mi mondjuk nem laktunk annyira nagyon messze, ő Érsekújváron, én meg Budapesten. Hétvégenként hetente vagy kéthetente tudtunk találkozni. Kevesebb mint másfél évig húztuk, aztán vége lett, de nem elsősorban a távolság miatt, hanem inkább azért, mert a srác sok szempontból még nagyon éretlen és gyerekes volt, a problémamegoldó készsége nullával volt egyenlő, ezáltal a kommunikáció is nehézkesen ment.

2016. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is neten ismerkedtünk össze, évekig leveleztünk, chateltünk. Először én utaztam hozzá, de végül ő költözött Magyarországra.
2016. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Páromat hasonlóan ismertem meg, de mivel én előtte már jártam pórul távkapcsolattal, ilyesmibe nem mentem bele, hogy jajj mi most szerelmesek vagyunk és egy pár. Nem. Nem ismer, csak a képet szereti, amit ő maga elé képzelt, és én ugyanígy.

Kb. 4-5 év múltán találkoztunk először, teljesen természetes volt az egész, a hülye érveim persze nem sokat értek :D. Akkor egy hetet töltöttünk együtt, utána hazament - nálunk itt kicsit szappaoperai volt a dolog, mert ment a vacilálás, hogy akarjuk, nem akarjuk, mit lehetne... :D -, további kb. fél év után helyileg ide költözött, viszont akkortól jóformán az első nap óta együtt vagyunk. :)

Sajnálom, hogy éveket vesztegettünk el, de ugyanakkor nem vagyok benne biztos, hogy ugyanígy működne most a kapcsolatunk, ha nem egy több éves barátsággal alapozzuk meg. :)

2016. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!