Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Már mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Már mindenki szőrteleníti magát?

Figyelt kérdés
Az én álmaim férfija nagydarab és szőrös. Manapság mindenki csupaszra nyírja magát. Ez a divat? Az én korosztályom (30+) is így van vele?
2010. ápr. 1. 06:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát...én igen.

Mondjuk nem mindenem,mert láttam olyan "férfiakat" is,akik már a lábukat és a karjukat borotválják.

Az intim részeken és a hónaljnál elfogadható....

A lányok többsége az én korosztályomba,szerintem nem szeretik,ha a fiú odalent szőrös.

18F

2010. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát én 17/L vagyok, de én nem szeretem, ha egy pasi odalenn tök csupasz :)

Találkoztam már olyannal, akinek a hasa-combja szőrös volt (persze nem úgy, mint Chewbacca), de a micsodáját borotválta... Hát mit mondjak, elég idiótán nézett ki... Mivel életem első és utolsó egyéjszakás kalandja volt/lett volna (amit ma is szégyellek, és örülök, hogy nem történt meg, mert az nem én lettem volna), ezért jól kiröhögtem, hogy "lyukas", és otthagytam. Persze volt bennem egy kis alkohol, de az csak abban "segített", hogy ne fogalmazzam meg olyan szépen a véleményem, amit egyébként mindig kimondok, csak normális modorban.


Az meg, hogy óó hát akkor borotváljuk le a hasat + mellkast is... Na attól meg egyenesen viszolygok. Undorító, mikor látszik a sok kis borosta. Most miért nem lehet otthagyni, ha már odanőtt? :/

Mostani barátom 22 éves, alapjáraton nem szőrös neki (max pár szál szőre van a mellbimbója körül, de ezt én még nem hívom szőrösnek), és én ezt így nagyon szeretem, de ha már szőrös lenne, akkor az sem zavarna, hiszen úgy a természetes, úgy a pasis. De hogy borotválja... pfujj...

(Tudom, hogy lehet gyantázni is, de annál is ugyanaz az eredmény, csak nagyobb időközökkel - plusz azt még meg is kell növeszteni kicsit, hogy vigye a gyanta/epilátor.)

2010. ápr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én eléggé szőrös vok hasamnál mellkasomnál,a családban csak nekem jutott ez a megtiszteltetés....fújjjjj,a hányingert kapom el tőle.

Szőrvágó,borotva és az epilátor nagyon jó barátaim lettek,én például nem bírom ha szőrös vok,a csajom előtt le se mernék vetkőzni ha nem szedtem le a dszungelt.


22F

2010. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk a csajom szőrős, de igy mindenhol: gondoltam már hogy lecserélem, de túl jól főz és hiányozna.
2010. ápr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó ütött xD

csak a hónaljam szoktam higéniai szempontból(kevésbé izzadok ott akkor)

a plázatüncik szeretik ha egy férfi csupasz...

2010. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
én nem szőrtelenítek mert alapból nemvagyok szőrös
2010. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BlackSword ***** válasza:
Én is szoktam... meg szerintem mindenki... borotválkozásnak hívják...
2010. ápr. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én mindenhol szőrtelenítek .... szerencsére a melkasom nem szőrős.... sokkal szebb tisztább és kevésbé büdös a csupasz f*sz és hónalj....19f
2010. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BlackSword ***** válasza:

ma 09:29!

Tudod feltalálták a fürdést... meg a szappant és a tusfürdőt is... addj a higéniádra is, ne csak a kinézetedre és az egzisztenciádra...

Én pl nem tudnám elképzelni, hogy mindenhol szőrtelen legyek... nekem már hiányozna... az hogy el sem tudom képzelni a reggelt fürdés nélkül, meg háromnaponta mosom a hajam, mert levakarnám magamat a térképről, vagy hogy háromnapos borostával már nincs pofám kimenni az utcára, az más...

2010. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az én páromnak megtiltottam h borotválkozzon, még az arcán is imádom a szőrt, annyira férfias!!!

beindulok tőle:)

2010. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!