Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hozza fel ha nem szexelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza fel ha nem szexeltünk?

Figyelt kérdés
Nem kìvànom minden nap a szexet. Munka, tanulàs, hàzimunka stb... elfàradok, ès őszinte leszek nem is kìvànom minden nap a szexet. Ha nem szexelünk baràtom szòl hogy nem szexeltünk, ugye szexelünk mèg? 2-3 naponta van szex. Van hogy simàn megkerdi szexelünk-e? Hàt engem nem gerjeszt be ha megkèrdi.
2016. febr. 17. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
mert emberi lény.
2016. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ő többször szeretné
2016. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki,az én férjem havonta egyszer akarja,mondtam már neki hogy nem elég,nem érdekli
2016. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Finoman magyarázd el neki, hogy a vágyat nem így kell felkelteni... vezesd rá, hogy mire lenne szükséged ahhoz, hogy megjöjjön a kedved.

Amúgy tök érthető, egy kérdéstől még én sem kezdtem el soha nedvesedni, sőt... rendszerint a maradék vágyam is lelohad.

2016. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb a szexuális étvágya, mint neked
2016. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágya nagyobb de szókincse kisebb... több érzelmi intelligencia is szorulhatott volna belé.
2016. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Azért hozza fel, mert egyrészt nem esik le neki hogy eltérnek az igényeitek, másrészt nem szorult bele sok érzék a romantikához.

Ezek után a kérdés hogy mit szeretsz benne tulajdonképpen?

2016. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adj neki jóval több házimunkát, meg mondd meg neki, hogy akkor van szex, ha felizgat, nem akkor mikor megkerdezi.
2016. febr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!