Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy inkább az férfiak vonzanak?

Figyelt kérdés

Nem csak külsőleg, hanem szellemileg is. A mai huszonévesekben én valahogy nem látom se a férfit,se a szellemi érettséget egy komoly kapcsolatra, csak a fiút. 20 éves vagyok, mégis olyan 30-35 év körüli pasasok érdekelnek csak. És nem, nincs apakomplexusom.


Ez normális? Van/volt valaki így?


2016. febr. 11. 17:48
 1/9 A kérdező kommentje:

*az idősebb

Ezt szépen kihagytam.

2016. febr. 11. 17:48
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Veled van a baj. Én nagyon sok szellemileg érett, komoly kapcsolatra alkalmas 20-30 közötti srácot ismerek.
2016. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nincs veled semmi baj. Idősebbekhez vonzódsz és kész. Vannak idősebb nők, akik a fiatalokra buknak. Vannak pasik, akik az idősebb nőkre. Ízlés kérdése. :)

Az a fontos, hogy azzal légy, akivel jól érzed magad. Sose legyél olyannal akivel nem jó, csak azért mert az "illik" korban hozzád. Boldogság az első. :)

2016. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Úgy teszed tönkre az életed,ahogy szeretnéd :)

Lehet most tetszik de majd 10 év múlva vagy kicsit több te még fiatal leszel ő már öreg nem fogsz vonzódni hozzá.

De viszont te is nehezen találsz majd kapcsolatot és ő neki meg lehet,hogy tönkre teszed az életét mert 45-50 évesen már nehéz újra kezdeni valamit.

2016. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Normális. Nem vagyunk egyformák.

Én az ellenkezője vagyok, 28 leszek, de el nem tudnék képzelni 30 fölötti pasit. A párom most lesz 24, sokan tettek megjegyzéseket, mikor összejöttünk, de nem érdekel más véleménye.


Ne rugózz ezen, egyénenként eltérőek az igények, nincs ezzel semmi gond. :)

2016. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak ha nő vagy.
2016. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

totálisan normális és nem is újkeletű, a nők mindig így működtek, és a 20-25 közti fiúk még valóban csak nagyon ritkán nevezhetőek férfinak...

anyám és pám közt 21 év van. Keresztapám és keresztanyám 13év, én és feleségem 14év...

Legjobb haverom és a barátnője 8 év...


ha 20 éves vagy... akkor mire egy 10-15 évvel idősebb pali "öreg" lesz ahogy itt írta valamelyik okoska... addigra te is öreg leszel...

2016. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Számomra ez már túl nagy korkülönbség lenne. Amúgy az, hogy ki a "fiú" meg ki a "férfi" nem a kor határozza meg. Persze minden korosztály szereti önmagát legjobbnak kihozni... (Ez mondjuk elég természetes dolog)


Amúgy létezik gyermeteg 37 éves férfi meg 23 éves is aki messze lekőrőzi érettség tekintetében. De olyan is, hogy fordítva. A világ sajnos nem kategorizálható.

2016. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen így ahogy mondtam.De egy nő ismerősöm mesélt nekem erről,aki ezt megélte ez alapján írom a véleményemet.

Második részről meg kívánom azt is,hogy legyen ez:)

20-as éveimbe vagyok és az összes csaj vén gyökerekre van rá akaszkodva,ez nem normális.

2016. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!