Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a véleményetek azokról a pasikról akik fizetős csajhoz járnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 22:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

csakis elvi síkon számoljatok utána (idő, energia, pénz) a szánalmas fiúknak!

Kezdjük azzal, hogy emberünk elmegy csajozni (idő, kétes siker). Nő megvan, lehet hódítani (virág, mozi, vacsi, buli miegymás). Anyagilag, hol is járunk? Ráadásul emberünk még mindig csak félúton van, mert rááldozott x összeget és időt, és a hölgy még mindig nem kapható! Ha viszont odajut, ki tudja, hogy milyen lesz? Hol oldják meg, stb.?

Most nézzünk meg egy "hivatásost". Kiválasztod az internetről, vagy újságból. Már eleve képet kapsz a testi adottságairól, és az általa vállalt szolgáltatásokról. Egy telefonos egyeztetést követően elmegy az ember a hölgyhöz, és egy jobb randi áráért teljes körű kiszolgálást kap.

Szóval miért is ítélünk el valakit, aki a pénzéért a lehető legmagasabb minőségű szolgáltatást akarja?

Persze ez csak és kizárólag a férfiúi szükségletek kielégítéséről szól!

2010. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De például azoknak is előnyös akik nem akarják a csajt viszontlátni a szex után :D
2010. márc. 29. 22:48
 13/25 anonim ***** válasza:
anyagiakban lehet, h hasonló kategória, de egy igazi, kölcsönös szereteten alapuló kapcsolatot (amelynek csak egy része a szexualitás) nem pótolhat egy "hivatásos". Én sajnálom ezeket a férfiakat, mert nincs társuk.
2010. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

előző kettőnek igazuk van, hiába vannak két külön véleményen


én csak azt tudom mondani, hogy összegzem a két véleményt: azért mert egy férfi fizetős csajhoz jár, még nem kell szánalmasnak tekinteni, de tényleg szomorú h nincs társuk :(

2010. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem párkapcsolatról volt szó! Ott természetesen nem elfogadható! Miért nincs tartásuk ezeknek a férfiaknak?
2010. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Félreolvastam,bocs! Igazad is van, csak a mai világban sajnos egyre többen gondolkodnak úgy ahogy én. Ez mondjuk engem is elszomorít. Eltűnnek a klasszikus értékek. Én ezért sajnálom.
2010. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A társadalomból eltűnik a régi család modell képe. Ezt sugallja a mégia is. Lehet hogy száz év mulva nem lesz házasság csak ilyen útszéli lökő automaták (nemcsak férfiaknak)
2010. márc. 30. 00:20
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy azok akik kur*ához járnak, hiányzik valami az életükből. Nem ítélem el őket, de nekem nem kéne egy olyan pasi aki kur*ákhoz jár/járt.
2010. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, de ha lenne rá lóvém kipróbálnám hogy milyen az amikor fizetsz és a pasi azt csinálja amit kérsz tőle. És nem nyafoghat, nincs véleménye, csak megteszi a dolgát. Nekem ez a gondolat bejön. Amúgy van pasim, aki ezt pénz nélkül is megteszi, de pénzért tök más lehet.Kipróbálnám. Tudom, szánalmas vagyok:-) Nem ám, csak bevállalós. A tapasztalat mindennél többet mond. Valszeg azért rendszert nem csinálnék belőle, de egyszer biztos kipróbálom.
2010. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem a média sugallására tűnt el, a tipikus családmodell.

Amugy ez nagyrészt baromság. Régen is ugyan ugy csalták egymást az emberek pl, de akkor nem volt "divat" válni, mert lenézték volna őket.

Én a mostani felállást jobban csipem, hogy nem kell kussolni, hanem megteheted amit akarsz.

Értem ezalatt azt, hogy ott van mondjuk a mamám.

Ő egy bátor nő, mert elvált az első férjétől, mert agyba főbe verte. És a társadalmi elvárásoknak nem engedve, ugy döntött, hogy ő igy nem akarja leélni az életét. Igaz a falujából el kellett költözni, mert nagyon elitélték, és ba*ogatták érte, de megtette, és a papámmal haláláig boldogan élek.

2010. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!