Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok beszélni lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok beszélni lányokkal?

Figyelt kérdés
Az a bajom általános iskola után nagy ívben elkerültem a csajokat (olyan suliba mentem ahol csak fiúk voltak és csak műszaki téma utána még két autós szakma most meg munka 16 éves koromtól még csak busszal se jártam csak kocsival, motorral iskolába, dolgozni, "bulizni", emiatt bulikba sem nagyon iszok mert vezetek, és már nagyon szeletnék végre megismerkedni egy lánnyal de nem tudok beszélgetni velük mert már hozzászoktam a műszaki( autós motoros elektronikus szarokhoz) meg hát alapból is kicsit gátlásos vagyok velük... 23/F
2016. febr. 7. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdd cseteléssel.
2016. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és milyen témák érdekelhetik őket?
2016. febr. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!