Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lökte fel a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lökte fel a barátomat?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban lakunk a barátommal. Ugyanabban a városban lakik egy fiú is, aki régebben kikosarazott engem, mikor egyedülálló voltam.

Sétáltunk a városban a barátommal, erre megjelent ez a fiú, és hátulról fellökte a barátomat. Nem ismerik egymást. Miért lökte fel?



2016. febr. 5. 14:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze elfért volna mellettünk, és szándékosan csinálta, mert még elnézést se kért.
2016. febr. 5. 14:28
 2/8 anonim ***** válasza:

A válasz a kulcsszó amit megadtál: bunkóság.


Illetve lehet nehezen viseli, hogy van valakid és boldogok vagytok. Lehet nem ártana neki elnézni valami dühkezelési tanfolyamra...


Ráadásul hátulról támadott, ami megint eléggé beszédes dolog: gyáva szembe támadni, inkább alattomosan hátulról... És minden ok nélkül.


(Amennyiben mégis van ok, akkor kicsit más a helyzet, de akkor sem a hátulról fellökés a megoldás...) Ráadásul ezzel nem fog javítani a megítélésén. Előtted pedig gondolom főleg nem.

2016. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Anno én kaptam tőle kosarat, de akkor még nem tudtam hogy milyen is valójában. Aztán mivel neki nem kellettem, így összejöttem később mással, aki azóta is viszont szeret.

Csak tudnám, hogy a boldogságom most miért böki a csőrét.

2016. febr. 5. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy véletlenül meglökte korábban a barátod és most bosszúért lihegve visszaadta neki.

A barátod meg már nem is emlékszik rá, annyira nem volt szándékos.

2016. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem találkoztak koràbban.
2016. febr. 5. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak ISMÉTLEM a barátod NEM EMLÉKSZIK RÁ, hogy találkoztak volna.

De inkább találgassanak itt ismeretlenek, ahelyett hogy odaállnál elé és megkérdeznéd tőle, ha már ennyire érdekel a dolog.

2016. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Te mekkora szemét vagy! Azt kérdezek ezen az oldalon, amit akarok. Ha pedig ennyitől idegbeteg leszel, akkor ne kattints a kérdésre!

Persze, álljak elé, aha. Mert te, meg úgy az emberek zöme olyan fadza kis egyéniség, aki minden kotnyeles elé odaáll, és csinálja a balhét. Aha, persze. Bár így lenne az életben is, hogy csak úgy odaállok valaki elé, akit kb 3 havonta egyszer látok mindig más helyen. Hagyjuk már! Ha csak ugyanazt tudod írni, akkor ne válaszolj rá mégegyszer! Ilyen egyszerű. És akkor nem csesződsz fel idegileg ismeretlenek kérdéseitől.

2016. febr. 7. 16:24
 8/8 A kérdező kommentje:
*s
2016. febr. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!