Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdnél az exeddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél az exeddel?

Figyelt kérdés

Az exemmel majdnem 1 éve hogy szakítottunk.. de én nagyon vonzódom hozzá.. (3 hónapig jártunk.. de nem volt semmi szexuális élményünk a csókolózáson kívül) Már nagyon régóta nem beszéltünk és nyári szünetbe arra a helyre megyek ahol ő is lakik.. ha döntenem kéne akkor én vele veszíteném el. Szerintetek lefeküdjek vele, ha ő is akarja? (meg persze ha nem lesz b.nője.. mert most van)


L/16


2010. márc. 28. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Hat akkor te hulye vagy,mar bocsi!Mindenki azzal akarja elvesziteni aki majd az igazi lesz vagy nem,de ha mar szakitottatok es nem kellesz a fiunak csak egy kalandra es vele akarod elveszteni,akkor nagy hulyeseget csinalnal.Azert meg egyszer gondold vegig!
2010. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van.. :S de nagyon vonzódom hozzá.
2010. márc. 28. 10:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne tedd...én fekküdtem le exemmel, pedig már szűz se voltam, ez lelkileg megterhelő hidd el... Főleg hogy a szüzességed olyannak ad aki eldobott téged...Azt ne egy kalandba ev szíssd el, olyannak add akit nagyon szeretsz.
2010. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De még őt is szeretem vmennyire. :S

De igazatok van nem fogok vele lefeküdni.

2010. márc. 28. 10:53
 5/13 anonim ***** válasza:
én csak azért tenném, mert még szeretem elöző páromat több mint 13 hónap járás után, de tényleg csak kín lenne, még ha vágyna is rá az ember... magát teszi tönkre. szüzességet pegid nem éri meg exxel elveszíteni, inkább azzal, akivel együtt vagy és együtt is szeretnétek még maradni.
2010. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Köszi h írtál.

2010. márc. 28. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se feküdj le vele.
2010. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakit "valamennyire" szeretni? 16 évesen nem hiszem, hogy bárkibe is szerelmes lehetnél. "Most van barátnője, de hátha addigra már nem lesz..." Biztos az a srác is nagyon érett lehet. Bár nálunk is az volt a divat a suliban, hogy azzal feküdtek le, aki épp akadt. A csordaszellem mindenekelőtt! Csak akkor tényleg nem értem ezt a sok hűhót, hogy várj, amíg szerelmesek lesztek! Ezzel a valamennyire szereteddel elárultad, hogy azt sem tudod, mi az, csak arra hajtasz, hogy megdöntsön valaki. Hova tart ez a világ??
2010. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele, aztán szeptemberben kürtöld szét a suliban, hogy milyen menő vagy... az előző voltam
2010. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell mindig ennyire cinikusan hozzáállni más érzelmeihez. Lehet hogy még szereti, lehet hogy benne bízik meg, és most úgy érzi valóban neki akarja adni a szüzességét. Nem jó ötlet valóban, fájdalomhoz vezet , én se értek egyet, de miért kell mindig mindent megkérdőjelezni?

2. voltam.

2010. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!