Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek szüksége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek szüksége van néha egy otthonülős, sehova nem menős napra, attól még szeretheti a párját?

Figyelt kérdés

Régen a hétköznapjaim ebből álltak: délelőtt suli, délután találkozás a párommal vagy a barátaimmal, este haza, másnap ugyanez. Hétvégén meg végig a párommal voltam.

Na de szingli lettem két éve, és hozzászoktam ahhoz, hogy nem ér rá mindig valaki, és már alig mentem el suli után valahova, hétvégén meg szinte egész nap itthon döglöttem. Utáltam, unatkoztam a gép előtt, nem tudtam 6 óra semmittevés után mit kezdeni magammal.

Aztán szépen lassan hozzászoktam, és már igénylem, hogy legyen heti-kétheti 1 olyan alkalom, amikor itthon vagyok egész nap pizsiben, filmet nézek, internetezek.

Most megint van barátom, és nagyon szeretek vele lenni, hiányzik, ha nincs itt, és akár mindennap talizhatnánk, de valahogy még sincs rá igényem. De nem érzem azt, hogy kevésbé szeretném, ugye tényleg nem azt jelenti, hogy nem szeretem eléggé ahhoz, hogy mindennap utcára menjek miatta?

Pedig én nem vagyok introvertált, hogy szükségem legyen egyedüllétre, csak ellustultam vagy nem tudom... Hozzászoktam a szingliséghez.


Mit gondoltok?

Ti is igénylitek a semmittevést néha a párotok helyett?


2016. jan. 6. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még introvertált is vagyok, teljesen megbolondultam, ha nem jutott heti egy este csak magamra. Ha sorra lemondod a programokat, csak azért, hogy pizsiben filmezhess, akkor már baj van. :D De heti egy-két nap az pont ideális.
2016. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol miért ne szerethetné!? Énis szeretek néha egyedül lenni és csak magammal foglalkozni.

Ha viszont gyakori az nem jó és az is lehet h van valakilye.

N/24

2016. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, ez nem jelenti, hogy nem szeretnéd

akkor lenne probléma, ha alig találkoznátok, nem lenne kedved hozzá és legszívesebben mindig leráznád

egyszerűen csak megszoktad és most igényled ezt a heti egy estét, amikor otthon, kényelmesen azt csinálsz amit csak akarsz

ez még nem is ellustulás és nem is sok, nem vagy egyedül ezzel az igénnyel


szóval ha amúgy minden rendben, ne aggódj emiatt, ez normális

2016. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymáshoz. A kapcsolat, a szerelem nem jelenti azt, hogy minden percet együtt kell töltenetek, sőt, a "távolság", a megfelelő mennyiségű külön töltött idő jót tesz. Egyszerűen már az elején meg kell ezt is osztani egymással, tisztelni egymás privát igényeit, és megtalálni az egyensúlyt.
2016. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez később, max az összeköltözésnél jelenthet gondot. de csak akkor, ha a párodnak nincs erre igénye.akkor nem fogja megérteni.

de pl az én párom szeret gépen játszani, én meg szeretek szintén pizsiben netezni ,sorozatokat nézni.

ha mondjuk heti 1 nap így telik el-együttélés után is, és nem baj egyikőtöknek sem, hagytok teret a másiknak, akkor nem lesz belőle baj.

de ha ő minden percet veled akarna tölteni összeköltözés után is, neked meg jól esne egy kis magány, akkor abból sok konfliktus lehet.

szóval már jobb most tisztázni vele,hogy néha szeretsz kicsit egyedül lenni. de attól még ugyanúgy szereted stb.

2016. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!