Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szűrhetem le azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szűrhetem le azt hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kb. 1 millió ilyen jellegű kérdést tettek fel.Csak kicsit komplikált a helyzet.Aki tetszik egyik barátnőm egyik haverja és egy suliba is járunk.Néha köszönünk egymásnak és ennyi.Nem akarok egyértelmű jeleket küldeni neki, mert ha rosszul reagálna, akkor elég cinkes lenne a helyzet, mert van heti 1 közös óránk is.

L18


2010. márc. 24. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Mik azok a jelek, akár félénk akár nem a srác?
2010. márc. 24. 19:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam általában működik, ha néznek, mindig köszönnek nekem( egy nap többször is akárhol ha összefutunk köszön egy sziát)

mosolyog rám, ha többen vagyunk akkor csak nekem köszön és mondja mellé a nevem szia xy-on!, csapkodja a haját, igazgatja a ruháját a jelenlétemben, hangoskodik vagy bármi egyéb módon eléri, hogy ráfigyeljek, hogy észrevegyem őt a többiek között, ja és a nézés különösen fontos!!! ha mindig néz-természetesen finoman, de észrevehetően- akkor tuti rólam ábrándozik a kisasszony.

Eddig sohasem tévedtem és az alábbi jelek esetén mindig lett valami a hölggyel vagy egyéjszakás vagy kapcsolat de valami mindig volt.

26/F

2010. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja bocs ezek szerint nem tudtam elsőnek felfogni a kérdést:D


Néz téged...talán. Biztosan nem tudom, mert általában ahhoz a nőhöz megyek oda akik a fentebb leírt jeleket küldik nekem és akkor 100% a siker sohasem utasítanak vissza.

Magánakcióba nem kezdek, ha a csaj nem ad jelet én nem kezdek ki vele.

2010. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző 26/F
2010. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!