Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért eszik el előlem mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért eszik el előlem mindent a barátom?

Figyelt kérdés

Kaptam csokit, a barátom tudta és megette, előttem! Én szóltam közbe hogy ehetek-e belőle, mert én kaptam, nem kérdezett semmit. Apumtól is kaptam valamit, ő megette, és mondta a végén, hogy "Te úgy sem etted volna meg". Nem kínál meg, ha eszik valamit, és én ott vagyok mellette. Azt is mondta, neki jobban esik az, ami az enyém.

Valamelyik nap mondtam kell kenyér. Mikor bement a boltba és kijött 4 db zsemlével, azt mondta azért nem kenyeret vett, mert neki elég lesz reggelre ennyi! Szóval rám nem is gondolt...

Meg mindig hogy ő mit szeret enni, úgy csináljam meg, de hogy én hogy szeretem, az őt nem érdekli.


2015. dec. 16. 11:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mekkora paraszt! Semmi köze ennek a viselkedésnek ahhoz, hogy egyke vagy öt testvére van-e, egyszerűen egy önző majom. Minek neki barátnő? Úgyis csak önmaga számít.


Te meg, kedves kérdező, állj a sarkadra. Főzz úgy, ahogy Neked ízlik, csinálj úgy ételt, ahogy neked jó. Aztán ha pampog, meg lehet neki mondani, hogy ilyen, amikor visszanyal a fagyi. Te se szoktál kapni semmit, meg ami van, azt is megeszi előled, egyen ő is azt, ami van. Ha nem tetszik, csinálja meg magának. Amúgy is az ilyen önző, neveletlen majomnak egy jó nagy, istenes kiosztás járna.

2015. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele?
2015. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

azért van benne valami, hogy aki egyke, az gyakrabban önző. nyilván ha nincsenek testvérei, akkor nem kell megosztani velük az ételt, mitudomén egy zacskó csipszet, mert egyedül ő kapja. ezt szokja meg. nekem van két testvérem, ha vett anyukám egy csipszet, megvártuk míg mindenki hazaér és együtt ettük meg.

persze nyilván van kivétel mindkét részről. unokatestvéreim szülei pl nagyon gazdagok, ők ezért önzők. külön-külön kapnak mindent, és még össze is vesznek ha a másik vesz az övéből. :D szóval nem minden egyke önző, meg nem minden több testvéres család jószívű. de meg lehet figyelni azért, hogy az egyke hajlamosabb önzőségre. az más kérdés, hogy mennyire tehet ő róla.

amúgy én biztos kitenném ezt a fiút. hol szedtél fel egy ekkora parasztot? :D

2015. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Megeszi a csokidat a szemed elott, rezzenestelen arcal? Uristen...es meg se kinal. Beteg az ilyen :D
2015. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Van egy ismerosom, vele is ezt csinalta, ha jol emlekszem es meg sirt is szegeny.
2015. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Önző paraszt. Dobd ki a p-icsába, keress jobbat!
2015. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer viselkedne igy valaki, mehetne amerre lat. Miert turod el ezt, de komolyan?
2015. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Valoban nem normalis a parod, gondolok itt arra, hogy nem veszi meg a boltban amit kersz, meg hogy csak magara gondol, meg felhaboritoak a kijelentesei is.

Azt viszont nem ertem, hogy ha ott ulsz mellette, mikozben o eszi a csokit, miert varod, hogy megkinaljon? Miert kerdezed meg, hogy ehetsz-e?

2015. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy most válaszolok egy négy évvel ezelőttire:("Velem egyszer viselkedne igy valaki, mehetne amerre lat.") Szerintem még ne bízd el magadat kicsike, mert még fogsz még ilyennel találkozni. Tudod drágaságom nem lehet mindenkinek ugyanaz az erkölcsi értékrendje, mint a tied erre is utólag válaszolva inkább annak örülj, ha nem ver az a valaki, mert egy kigyúrt nagydarabbal szemben csak annyi esélyed lenne, hogy te fogsz menni, amerre látsz de lehet még megtanulsz repülni is.


Kérdező:! neked meg annyit mondok utólag, hogy te is csinálj így fordított helyzetben ezt is már csak utólag mondva.😁😎😛😜FF.

2019. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!