Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nincs férfi- nő barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs férfi- nő barátság?

Figyelt kérdés
Van egy csomó pasi akivel jóban vagyok. Barátok, kollégák, stb. Szerintem barátok vagyunk, de a párom azt mondta hogy higyjem el, hogy 99 %-uk elképzelt már bugyi nélkül, és bármikor kapható lenne egy kis akcióra. Tényleg így lehet? A pasiknak ennyire csak ezen jár az esze?

2015. dec. 2. 14:33
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
28%
"ösztönösen is potenciált látunk a másikban" - Én csak abban látok potenciált, aki vonzó számomra, ez meg nem igaz mindenkire.
2015. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
20-as, én is ilyen vagyok. Világ életemben férfiak között dolgoztam, sok férfi ismerősöm van, nő alig. Direktben még soha nem kezdett ki velem senki.
2015. dec. 2. 15:34
 23/44 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk az átlagnál jobban néz ki a csaj?
2015. dec. 2. 15:36
 24/44 anonim ***** válasza:

#21

Akkor meg a pasi fog benned potenciált látni.Ha pedig mind a ketten csúnyácskák vagytok,akkor is ugyanez a helyzet...egy szint;)

Szóval nemigen lehet ezt kikerülni.

2015. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Biszexuális vagyok, és az egyetlen lény, akire nem izgulok fel, a kutyám, Buksi :(((((((((

- mondanám, ha ösztönlény lennék, aki képtelen az agyával gpndolkodni a nemi szerve helyett...

2015. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

#16:

Napi 12-14 órát dolgozok, egyetemvárosban lakom, ami tele van üde puncikkal ;-) Túl gyorsan jár az agyam :-D Alapjáraton olyasmi vagyok, mint a Csúcshatás című filmben ;-)

2015. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
41%

Nekem van egy fiú barátom, akivel együtt kevertük a pisikását, ovis korom óta ismerem, olyan mintha a tesóm lenne, elképzelhetetlen hogy bármi szexuális jellegű dologra gondoljak vele kapcsolatban. Szerintem ő is így érez irántam, legalábbis szokta újságolni, hogy ki tetszik neki, kibe szerelmes, tanácsot kér, stb.

Aztán informatikai pályát választottam, egyetemen kb csak fiúkkal voltam körülvéve. Sok jó haverom volt, akik nem olyan közeli, tesó-szerű barátok, de bírom őket, és nem érzek többet. Azt nem tudom, ők mit éreznek, de amíg magukban tartják, nem is érdekel. Ha hű vagyok az aktuális páromhoz, a haverok meg nem emlegetik, hogy bejövök nekik, akkor nem marhára mindegy? o.O

21/L

2015. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

"Szerintem ő is így érez irántam"

Ne legyél te abban olyan biztos.

2015. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Csak, ha dagadt vagy csúnya a nő, vagy egyszerre mindkettő.
2015. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

#29 Vágod, hogy most írtad le a férfi nemet bagzó ösztönlényeként.. :)

Látják Uraim, nem a nőktől ered ez a sztereotípia.

2015. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!