Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most elítélendő? Férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most elítélendő? Férfiaknak lehet, a nőknek még mindig nem? Te hogyan oldanád meg?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kaptam egy pozíciót a versenyszférában, ez azt jelenti, hogy napi 12 órát dolgozom és max két hetet töltök külföldön és változóan párnapot itthon.

Az előző párom már a korábbi pozíciómat sem bírta, ott még nem volt az utazás, csak a 12 óra, így egyértelműnek tűnik, hogy nem lesz férfi, akinek ez oké lenne.


Viszont nőként én is szeretnék valakit, vagy legalább némi gyengédséget. Mostanra rájöttem, hogy nem nagyon megy így.

A hasonló pozícióban lévő kollégák férfiak (mindig másokkal vagyunk beosztva, nem fix a társaság) nem is titkolják, hogy ők fizetnek az adott városokban a hölgy társaságért, nyilván én ezt nem tenném, de elítélendő, ha nekem is vannak rövidebb-hosszabb kapcsolataim itt-ott?


Nőkén le kell mondanunk a gyengédségről a munkánkért?


2015. nov. 21. 18:06
 1/6 Missi_Key ***** válasza:
léteznek giggolok meg ffi prostik..nyugodtan te is fizethetsz...és ha már fizettél ha kedvességet kérsz kedvesnek kell lennie..szal :D ..hajrá.
2015. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont egy ugyan ilyen nővel vagyok most szexkapcsolatban... szerintem semmi rossz nincs benne a nőknek is vannak igényei
2015. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz túl okos, ha képes vagy feltenni egy ilyen kérdést....

A versenyszféra azért versenyszféra, mert ott folyamatos áldozathozatal árán lehet csak előrejutni, ha pincsi vagy, akkor saját magadat áldozod fel, ha nagykutya, akkor meg más kutyákat, ez így működik, ezért sincs ott olyan sok nő (nem a gonosz hím soviniszták kirekesztése miatt), mert ők kevésbé hajlamosak a kockáztatásra. Az a 12 óra is egy áldozat, az idődet dobod be, cserébe az elismerésért, ami által nő a reputációd, mint kompetens munkaerő. Ez van, ha nem tetszik, akkor menj el a dadának vagy pincérnek, de ne amiatt nyavalyogj, mert egy alapvetően teljesítmény- és profitorientált rendszerben nem hajlandóak az érzéseiddel foglalkozni. Ott nem az a lényeg, hogy milyen vagy, mint ember, ott a munkád a fontos és az elért eredményeid, a magánéletedet meg telibe szarja mindenkit. A versenyszférában lévő férfiak, meg úgy amblokk az összes karrierista férfi is ilyen, ők is lemondanak arról, amiről te, csak ők nem sipákolnak érte, mert felfogták, hogy számukra a valamit-valamiért elv a fontos és nagyon jól tudják, hogy a helyzetükben egy család nem engedhető meg, legfeljebb egy meglehetősen diszfunkcionális, ami épp azért olyan, mert összeegyeztethetetlen a munkájukkal. Az meg, hogy páran kurväznak ne zavarjon téged, te is elmehetsz fizetős férfiakhoz, bár neked nőként elég, ha elmész egy bárba és máris lesz vagy 5-6 férfi, aki szívesen ágyba vinne, de hosszú távra ne nagyon rendezkedj be, mert ez egy bárány-farkas helyzet, tehát vagy a munkát választod, vagy a párkapcsolatot.


Ennyi. Meg egy bambi.

2015. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En adok neked videki kolbaszt ha az en varosomba utazol.
2015. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #3-assal.

Csak annyit fűznék hozzá, hogy senki sem fog feleségül venni, ha megtudja, hogy mennyi férfivel volt dolgod. De ha letagadod, és később derül ki, akkor egyedülálló anyuka leszel.

Már most el kell döntened, hogy mit akarsz, és ennek a döntésnek a következményeit 40-50 év múlva is viselned kell. De azt neked kell tudni, hogy melyik a fontosabb. Az egyik oldalon családanya, a másikon a karrier. És csak extrém szerencsés esetben tudsz később váltani.

2015. nov. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kerítesz itthon 2-3 független szeretőt, aki elfogadja, hogy nem filmet nézni jársz fel elsősorban hozzájuk, de ha az időd engedi, azt is szívesen.

Egyébként meg legyél diszkrét és nem lesz senki, aki elítéljen.

2015. nov. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!