Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok, ha a barátotok inkább a haverjaival meccset nézne?

Figyelt kérdés
Hétvégén tegyük fel, hogy nem tudnátok találkozni, csak vasárnap este, meg hétköznap is vagy 1-2x, mert dolgozik a barátotok, és nem laktok együtt. 2 hét után tegnap este átment volna hozzátok, és megígérné, hogy a héten mindennap találkoztok majd, és bepótoljátok. Erre ma este a haverjaival megy meccset nézni (akikkel hétvégén mindig találkozik, mert nincs suli, nincs munka), nem számít, hogy mit ígért nektek. Egyébként ezt is csak úgy mondta, hogy ti írtok rá, mert egész nap eszébe se juttok, különben éjfélig simán várhattátok volna, hogy jöjjön, de semmi.. Szakítás?
2015. nov. 3. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szakítás. De nem azért, mert én ezt tenném, hanem azért, mert amiben ti vagytok, az nem normális kapcsolat. Neked láthatóan rengeteg sérelmed van, a párod meg konkrétan szarik a fejedre, nem is hiányzol neki. A problémákról való kommunikáció meg gondolom nulla.
2015. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Azt azért illik tudni a párunkról, hogy rajongója-e valaminek annyira, hogy azért bármi más programról képes lemondani a munkán kívül. :-)

Nem szakítanék, de azért megkérdezném, hogy legközelebb csatlakozhatok-e a szurkológárdához, mert én nyitott vagyok az ilyen dolgokra.

2015. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha szólt volna előtte, hogy ne várjam, esetleg én is leszervezzek más programot, akkor ebből nem csináltam volna ügyet, de így... Én is kiakadnék, pedig híve vagyok annak, hogy az egészséges kapcsolatban kell a külön töltött idő, de a srác egy tapló.
2015. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Leszarnám, hogy rajongó-e vagy sem.

1. ígéretet tett

2. nem keres

3. második helyre szorulok

4. ...


Nekem nem lenne kérdés. Amúgy volt ilyen párom, nem lett szép vége. Elvárásaim voltak és vannak egy kapcsolatban, és ez még a nagyon alap minimumot sem éri el. Ne tukmáld magad rá, keress olyat, akinek hiányzol!

2015. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Felnőtt emberek vagytok nem ovisok az ég szerelmére. Nem omlik össze a világ attól, ha nem vagytok egymás s*ggében 24/7... Heti 3 találkozás egyáltalán nem kevés, mások ennél sokkal kevesebbet találkoznak. És a hét többi napját még veled töltheti.
2015. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom, vannak-e más problémáitok is, meg hogy ez mennyire gyakori, nem ismerem a párodat és téged sem, nem tudom, hogy mennyire feledékeny típus a srác, de fiatalnak gondollak titeket. Nem látom értelmét ezen fennakadni.

Egyik kolléganőm mesélte, hogy az ő férje nagyon pontatlan, majdnem az esküvőjükről is lekésett. A kolléganőm nem csinált problémát, pedig megtehette volna, de elnézte neki, mert tudja, hogy nem szándékosan ilyen, nem őt akarja ezzel bántani, szereti, csak képtelen a pontosságra.

Nyilván szólnék, hogy légyszíves, de nem szakító ok. Ez még nem az, ha egyébként minden más klappol.

2015. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, felnőttek vagyunk, viszont egész nap online, a telefon tuti a kezében van, de egy üzenetre sem hajlandó méltatni, hogy akkor ne várjam, és csináljam a dolgomat.. Viszont amikor próbálnék vele beszélni erről, hogy mennyire érzem, hogy elhanyagol, mindig védekezik valamivel. Szomorú, de tényleg a szakítás maradt csak, még a nem túl jó barátok is többe vesznek néha, mint a pasim.
2015. nov. 3. 20:56
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, feledékeny kissé, na de mégis hogy lehetne napokra elfeledkezni arról, hogy egyáltalán barátnője van?!
2015. nov. 3. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:

El lehet feledkezni, ahogy a kolléganőm férje notórius késő. :-) Plusz ha túlhajszolt időszaka van esetleg, az is ok, és erre azért lehet következtetni, mert írtad, hogy most ritkábban találkoztatok. A meccset azért nem felejtette el, mert az sokkal régebbi rutin lehet nála, és a régebbi rutinok ösztönösen jönnek.

Beszéld meg vele, ne puffogj, csak okosan, türelmesen, nem kell leszedni a fejét, mert akkor te leszel a hárpia, de rá lehet erre vezetni finoman is. Esetleg írja fel magának.

Nekem volt olyan túlhajszolt időszakom, hogy elhagytam dolgokat, arra sem emlékeztem, mit csináltam egy órával azelőtt. Kicsit ijesztő volt, a rövidtávú memóriám leblokkolt. De helyrejöttem.

2015. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A futball az futball, a többi meg.... Férfi vagyok, így a másik szemszögről tudok nyilatkozni. Van olyan, hogy valakinek egy csapat rengeteget jelent, akár még érzelmileg is kötődhet hozzá, ez esetben érthető, ha mindenáron meg akarja nézni a meccset. Ha csak a haverjaival találkozásért, amit bármikor megtehet, akkor nem. De bármelyik eset is áll fenn, az, hogy nem szólt, teljesen elfogadhatatlan.
2015. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!