Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy egy párkapcsolatban mind a két félnek meg legyen a saját kis élettere? Szabadsága?

Figyelt kérdés
Jót tesz ha a párunknak adun egy kis szabadságot? Ha párunkban annyira megbízunk, hogy bárhová is megy mi tudjuk hogy nem csal meg! Vagy a túl nagy szabadság és térengedés a párkapcsolat rovására is mehet?

2015. nov. 2. 14:23
 1/10 Clark Kent.. ***** válasza:
100%
Nagyon. Én megőrülnék, ha a párom mindig velem akarnak lenni.
2015. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem

Csak előző barátnőmnek is megadtam ezt 2x és 2x meg is csalt.

Új páromba nem tudom miért sokkalta jobban megbízom mint előzőben de na.... picit a mumus bennem van :(

2015. nov. 2. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akar csalni, meg fog, ez független attól, hogy adsz-e neki szabadságot, vagy sem.

Élettérre meg mindenkinek szüksége van.

2015. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Clark Kent.. ***** válasza:
100%
Igaza van a 2-esnek, ez nem attól függ. Aki megcsalós típus, az a legkisebb összezördülésre is megcsal.
2015. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos. Bizalom nelkul nem lepek kapcsolatba, ha ugy alakul, siman utazunk, bulizunk, maszkalunk egymas nelkul. Csaltak mar meg korabban, de az egy olyan tipusu pasi is volt, en meg jo hulye voltam, hogy vele jottem ossze, de hat fiatal voltam es rosszabb emberismero, mint most :) Kulonben is nehogy mar egy ex altal elkovetett dolgok miatt a baratom bunhodjon.

Biztos, hogy nem lennek olyannal, aki feltekenykedik, vagy allandoan rajtam akar logni. Akkor mar sokkal inkabb lennek egyedul.

2015. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az eddigi válaszolókkal, szükséges a privát szféra. Én szívesebben vagyok sebezhető (megbízok a másikban), minthogy aggódjak, féltékenykedjek, kémkedjek. És mivel nagyon jól kommunikálunk a párommal, úgy érzem, hogy kiérdemelt a bizalom.
2015. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Csak rácsatolni tudok az eddigiekre. Nyilván személyiségfüggő is, de a megcsalás se ezen múlik...
2015. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nálam ez alapvető dolog !!!

mindenkinek szüksége van magánszférára !!!

2015. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy meg kell adni meg minden! Csak kicsit tartok attól, hogy ismét átleszek verve :(
2015. nov. 2. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Még szép hogy meg kell adni. Nem kell egymás seggébe bújni. Barátom oda mehet ahova akar, ahogy én is. Megbízunk egymásban.
2015. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!