Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-20 év korkülönbség. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-20 év korkülönbség. Van itt ilyen? Van kedvetek mesélni, akár privátban?

Figyelt kérdés

Ki az idősebb?

Hogyan jöttetek össze?

Zavart-e valamelyikőtöket, valamelyik családtagot, barátot, munkatársat vagy akárkit a korkülönbség?

20 év korkülönbségnél megesik hogy másra vágynak a felek. pl gyerek stb. Ezzel hogy álltatok?


Bármi másról is mesélhettek, amit fontosnak éreztek, vagy ami nehézség volt, vagy éppen olyan, amit könnyen megoldottatok, de problémás is lehetett volna.


AZ életkoraitokat, nemeteket is légyszi írjátok le.



2015. nov. 1. 17:37
 1/4 aperitif ***** válasza:

16 év van köztünk, 42 éves férfi, 58 éves nő.

Neten találkoztunk, először csak beszélgettünk, aztán szerelem lett belőle. Senki nem tud róla, ez egy titkos kapcsolat, más okok miatt.

2015. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok.22 éves lány és 39 éves pasi.Még csak alakulóban van a kapcsolat,de tényleg sok a buktató.Én vagyok a pasi és nagyon szeretném,hogy sikerüljön,de őszintén szólva már vannak kétségeim,pedig az elején úgy voltam vele,hogy ha mindketten akarjuk biztosan sikerülni fog.

Írj rám ha gondolod.

2015. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7-10 év volt az átlag korkülönbség a nő javára átlagban nálam. Egy volt aki 25 évvel volt több, ő 36 éves koromban volt. A többi 20-tól a mai napig. A korkülönbségek miatt soha nem volt problémám.
2015. nov. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkahelyen jöttem össze egy 20 évvel idősebb pasival. A kollégákat egyáltalán nem zavarta, sőt mikor nyilvánvaló volt, hogy megvan közöttünk a vonzalom csak egyikünk sem mert lépni még segítettek is, hogy úgy alakuljanak a dolgok, hogy találkozzunk. :)
2015. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!