Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak őszintén milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak őszintén milyen véleménnyel vagytok azokròl a nőkről akikkel egyéjszakás kapcsolatotok volt?

Figyelt kérdés
Huszonéven felüliek válaszát várom.
2015. nov. 1. 15:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2%

Egy férfinak meg kell küzdeni a nőért, teljesitenie, udvarolnia, tűrnie az az elutasítást, megadni azt amire a nő vágyik( és fizetni a randin mindent). Nektek meg kb csak pucsitani kell, és várni a bránereket.

Nem mellesleg az a csaj aki szorakozásbol idegenek fa.kát sz.pk.dja, nem lesz alkalmas komoly kapcsolatra(nagyon nagy része), vagy gyerek nevelésre, mert tuti hogy egy idő után megint idegen bránert akar majd cumizni.

2015. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%
#9 férfiakat rávenni szexre sokkal könnyebb, még ha ilyen csúnyácska is valaki, mint te
2015. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem érdekelnek, nem ítélem el őket, de nem is tetszik a dolog.


Én meg tudom állni férfiként, hogy ilyenbe belemenjek, akkor benne is legyen ennyi tartás. Bár lehet sokat várok el tőlük!

2015. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%

"Egy férfinak meg kell küzdeni a nőért"


Most írtátok, elég egy italt fizetni nekik.

Fiúk, mondhattok nekem akármit, én csak azt mondom, hogy ha mi ketten együtt csinálunk valamit, és az nekem szégyen, akkor nektek is.

2015. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
4%

Én még sosem találkoztam olyan r.b ncal, akit egy koktél megvétele után meg lehet fektetni.

Akár mit modhatsz, a srácnak teljesítenie kell. Ha sikerűl becserkésznie a nőt akkor tud valamit, a csajnak meg csak a brokihoz kell értenie.( Én egyébként mind a kettőt lenézem. )

Sose szeretnék olyan barátnőt, akinek az volt az öröme hogy idegenek nek egyszeri alkalomra bele űritsenek. Az ilyen nem való barátnőnek.

2015. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, köszönöm, hogy feltetted ezt a kérdést, mert így tudom mivel bizonyítani, hogy a férfi nem söpredék. :)
2015. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Semmi rossz nincs abban. Volt olyan csajszi, akit azóta is tisztelek. Értelmes, rendes emberek is néha kiereszthetik a gőzt együtt.
2015. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%
A nagy részükről az, hogy korrekt, szexi nők, akikkel valamilyen okból nem akartunk egymástól többet. Soha nem tekintettem rájuk rongyként, akikbe én csak "ürítettem", ők meg ezért egy mihaszna r ibancok, aki nem alkalmasak feleségnek meg ilyenek. :D Nem is értem hogy születhettek ilyen válaszok, remélem a legtöbbnek nem is volt igaziból egyetlen kalandja sem hanem csak random fröcskölődnek...
2015. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%

igazad van utolsó ,az ilyenek max képen láttak meztelen nőt...

megmosolyogtató

nekem nincs róluk semmilyen véleményem ,mondjuk két nővel volt ilyen jellegű kalandom.rendesek ,igényesek ,szépek mégis 1-2 éve teljesen facérok voltak ,így rövid ismeretség után (nem első alkalom) ,lefeküdtünk egymással de az élet elsodort minket ,nem lett semmi folytatás.nem voltak ribik és nem tették volna ezt meg akárkivel.

2015. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

"Akár mit modhatsz, a srácnak teljesítenie kell. Ha sikerűl becserkésznie a nőt akkor tud valamit, a csajnak meg csak a brokihoz kell értenie."


Ez egy baromság. Én huszon évesen sosem mentem volna bele egyéjszakásba, nagyon komoly lány voltam és csak komoly kapcsolat érdekelt. Akármit tudott egy pasi, nem kellett ha azt éreztem hogy csak szexet akart és amúgy is lemorzsolódott volna ahogy telik az idő.


Aztán elváltam és belementem életemben egyszer egy ilyen kapcsoltba. A pasi semmivel nem volt különb, mint a volt férjem, nem "tudott" semmi nagy dolgot. De mivel már évek óta nem szexeltem, és végre felszabadultam a házassági eskü alól, gyakorlatilag "hagytam" hogy levarázsolja rólam a bugyit.


Többször nem is csináltam ilyet, mert nem volt igazán jó és rájöttem hogy az egyéjszakás nem az én stílusom, viszont ezt már nem szűklátókörűségből mondom, hanem mert kipróbáltam.


Na most engem ezért bárki lenézhet, nem érdekel. Életemben 3 férfi ért hozzám szexuálisan ebből az egyik egy éjszakás volt. Így, negyvenhez közel szerintem ez nem arra utal, hogy kétes erkölcsű lennék. De nem vagyok hajlandó szégyellni magam azért mert egyszer az életben kötöttségek nélkül jól akartam magam érezni, pont úgy mint egy férfi. Ha nekem eszembe sem jut lenézi azt a férfit, remélem ez fordítva is így van.


Az meg csak duma, hogy a férfinak micsoda erőbefektetésbe kerül egy egyéjszakás. Ha egy nő szexelni akar akkor szexelni fog. Ha épp te vagy kéznél és van benned valami vonzó akkor veled. Nehogy azt képzeljétek, hogy aki bármilyen okból adja magát elsőre azt olyan nagy művészet ágyba vinni....

2015. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!