Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolt még aznap? 21L

Figyelt kérdés

Na most, előre leszögezném, hogy igen, tisztában vagyok vele, hogy egy embernek kismillió dolga van, illetve lehet. Akkor válaszol, amikor tud.


DE ha nekem tetszik egy srác, erősen nézegetem mindig és Ő rámír valami indoknál fogva, ha törik, ha szakad, ha esik, ha fúj, de válaszolok neki rá még aznap. Hisz mindenkinek arra van ideje, amire szakít időt. Illetve azt az embert aki teszik nem túl jó dolog "megváratni".


A lényeg persze, hogy válaszolt, de ha elolvassa, miért jelöli olvasatlannak és majd csak másnap válaszol?


Taktika? Gondolkozott?


2015. okt. 31. 17:46
 1/2 opened paradise ***** válasza:
Mi volt a téma?
2015. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az egyetemmel kapcsolatos dologról.


Mondjuk ha rám egy teljesen érdektelen dologgal kapcsolatban ír egy számomra tetsző srác is azonnal válaszolnék. :D


Kedves, aranyos volt.

2015. okt. 31. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!