Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit csinaljon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csinaljon egy no, ha tetszik neki a pasi?

Figyelt kérdés
ha kimutatja akkor a pasi vagy megijed vagy mar nem olyan erdeklodo...ha nem mutatja ki latvanyosan akkor meg tovabb all..mi az aranykozeput? keresse a no is a pasast? ne keresse ? ti mit gondoltok?
2015. szept. 28. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenki vágyik biztatásra, pozitív megerősítésre. Ha megvan részéről az érdeklődés, közeledési szándék, akkor pozitívan reagál, ha nincs, akkor meg nem. Ennyi a titok. Ha kis lépésekkel közelítesz, akkor ő is tud rá reagálni, lépéseket tenni feléd. Ha nem reagál, akkor viszont valószínűleg nem érdekled.

(Megjegyzés: amit a nők jelnek szánnak, abból a férfiak általában nem értenek. Tehát a jelzés legyen egyértelmű, tehát keresd a társaságát, mondd ki, hogy jól érzed magad vele, ez még abszolút nem nyomulás, hanem akkor is jól tud esni, ha egyébként nem vonzódik hozzád. Ha viszont vonzódik, akkor biztatásnak veszi, hogy léphet feléd.)

2015. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha a nő is tesz érte, és nem csak nekem kell.

Pl itt gyakorin sok nőt megismertem, és sokan megkedveltek. Ilyenkor van, hogy napokig nem írok rájuk mert nem érek rá.

Aki nem keres annak nem vagyok fontos...

2015. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy ijed meg!! Csak találj egy középutat az útszéli ribis nyomulás és az annyira apró jelek közt amik nem is látszanak.

keresd a társaságát,mindenképp említsd meg hogy nincs párod!! kérd ki a véleményét, kérdezgess az életéről hobbijáról, nevess ha vicceset mond ,nézz a szemébe kedvesen ,érintsd meg mintegy véletlen itt ott stb.

2015. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megijed? o.O Ilyen hozzáállású nőnek hogy lesz párja? Dugótársa lesz maximum. Sose értettem mi ez a zárkózottság.

Akitől azt látom hogy szarik rám, azt elkönyvelem beképzelt, bunkó p i csának, és nem foglalkozók vele... Nem vagyok vevő a hülye játékaira, velem senki ne szarakodjon. Így sem érdeklek szinte senkit, hát még ha azok is ezt játszák, akiket mégis.

2015. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!