Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év körüli férfiak, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli férfiak, el tudtok képzelni komoly kapcsolatot egy alig 20 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze, kuld fotot privatban
2015. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
HAHAHAHAHA. :D
2015. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Indoklást is szeretnék kérni, ha lehet. Esetleg még kifejthetnétek, hogy egy korotokbeli nőt jobban preferálnátok-e.
2015. szept. 27. 22:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Még van pár évem 30-ig, de eltudnék képzelni, ha VALÓBAN nem a korosztálya agyilag zokniságát testesíti meg.
2015. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha agyilag érett akkor igen.

Nem akar egyből gyereket, jobb a hozzáállása és valószínűleg a teste is.

2015. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Jézusom ez a kérdés komoly???


Kétféle válasz van, több indokkal


Igen, mert

- befogja a száját és azt csinálja, amit én mondok (naiv, fiatal, tapasztalatlan, remélhetőleg még használatlan is) = szolga + szex - de ez is olyan, hogy neked komoly kapcsolat, a pasinak meg egy sima lyuk vagy.

- agyilag a 30-as pasi is a 20-as lányka szintjén van, így kijönnek. Ez egyrészt szánalmas is a pasi részéről, másrészt 3-4 éven belül bukik a dolog, amikor a lány túlhaladja érettségében a pasit. Ebbe a kategóriába esnek általában a 30 évesen otthon, anyjukkal élő pasik.


Nem, mert

- butácska, naiv, fiatal

- tapasztalatlan, nem lehet vele értelmesen elbeszélgetni

- éretlen (nem dolgozik, nem keres, nem tudja mi az a felelősség, önfenntartás, stb.)

- túl nagy korkülönbség a komoly kapcsolathoz (mire ő gyereket akarna, addigra én túl idős leszek, korábban szeretnék)

- valószínűleg a pénzemre hajt

2015. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A vicces az egészben, hogy nem tudtuk egymás korát. Futólag beszélgettünk mindig, az alapján nagyon szimpatikus volt, mert udvarias, kedves és okos férfi. De olyan kisfiús arca van, hogy 25 -nek néztem, és az egyik közös ismerősünk világosított fel, hogy amúgy 31-et már betöltötte. Elhívott randira, és gyomorgörcsöm van, amiatt izgulok, hogy hogy fog reagálni, ha bevallom, hogy éppen csak pár hete esett le a seggemről a tojáshéj, mikor a korom először írtam le kettessel kezdődően. Én egyébként idősebbnek nézek ki, mások 22-23 évesnek szoktak tippelni.
2015. szept. 27. 23:07
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi a rossebb van most az életkorokkal? Ez valami előszűrő ismerkedésnél, vagy valami ilyesmire számítotok "amúgy bejönnél, meg össze is illenénk, de két nappal fiatalabb vagy mint kellene, ezért inkább hagyjuk"? Tudtam, hogy a nők bonyolultak, de ennyire?
2015. szept. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én el tudnék. Ha nem jönne össze csak írj;):D
2015. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os kapott egy masszív 0%-ot, pedig van igazság benne. Nekem is ezek a dolgok jutottak elsőre eszembe. Különösen a "nem" résznél.

Persze semmi sem kizárt manapság, de elég sok aggályt vet fel a dolog.


28/f

2015. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!