Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tanárom tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tanárom tudtára hogy érzek valamit iránta?

Figyelt kérdés

az szóba se jöhet (egyenlőre) hogy elmondom neki. Valami árulkodó viselkedésre gondolok. Eddig minden feladatot én vállaltam el amit kiosztott az osztálynak és mindig rengeteget hálálkodik szóval biztos látja hogy teperek, az óráin mindig figyelek és jó is vagyok az általa tanított tárgyakból. Ha meglátom mindig próbálok a közelébe lenni/maradni. Egyéb ötlet vagy valami más hogy mivel tudathatnám vele finoman hogy belezúgtam. Az osztálytársaim lehet hogy sejtik, mert mindig mondják hogy elvörösödök ha vele beszélek és mindig úgy bámulom.

gimis lány vagyok ő 27/F

Nem olyan válaszokat kérek hogy felejtsd el mert kirúgják ha összejöttök. Pontosan tudom és nem is akarok tőle semmit. Köszönöm a normális ötleteket! :)



2015. szept. 26. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy, majd kinövöd. Ha egy normális ember, akkor ezzel nem él vissza, ha nem, akkor meg így jártál vele.
2015. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az egyik tankönyvedet,füzetedet kösd be úgy,hogy az ő fotója legyen az elején,jól látható helyen.

Amikor beadsz egy dolgozatot rajzolj szívet a lap sarkára,nem kell biztosnak lennie benne,hogy neki szól,de azért sejteni fogja.

2015. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért akarod ilyen kellemetlen helyzetbe hozni?

Ha tényleg aaannyira bele vagy esve, akkor várj addig, amíg elballagsz, aztán mondd el neki, de így rohadt ciki lenne neki, pláne, ha a többi tanár is észreveszi, hogy nyáladzol utána.

Meg egyáltalán, miért akarod a tudtára adni, ha nem akarsz összejönni vele? Zavaros ez nekem...

2015. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg kijárod a sulit ès utána hívd el randira. A suli alatt semmikèpp.
2015. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz tőle semmit? Helyes.

De akkor minek akarod elmondani? Kellemetlen helyzetbe hozod őt is, és ha kitudódik, akkor magadat is.

2015. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor minek akarod a tudtára adni? Hol itt a logika?


Majd ha befejezted az középiskolát, átvetted a bizonyítványodat és az érettségi bizonyítványt is, akkor megmondhatod neki kerek perec.

2015. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Gondolj bele, az állásával játszol. Keress magadnak korban hozzád illő társat. Ez csak rajongás. Egyébként sz Indiana Jonesban a diáklány a szemhéjára írta rá, hogy " love you", mikor Ford ránézett, behunyta a szemét. XD
2015. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!