Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom sokkal népszerűbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sokkal népszerűbb, közkedveltebb ember mint én. Ez miatt rosszul kellene éreznem magam?

Figyelt kérdés
Neki nagyon sok barátja, ismerőse van, ha elmegyünk valahova sok embernek köszön, sokszor megáll beszélgetni én viszont ilyenkor unatkozom, mert nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe. Kicsit antiszociális voltam egész életemben, idáig ez nem zavart de mostanában igen. A párom ennek ellenére nagyon szeret, teljes a harmónia közöttünk, csak zavar hogy én nem tudom magam úgy feltalálni egy társaságban. Csendes vagyok és állítólag negatív a kisugárzásom. 30/N
2015. szept. 20. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is elég közvetlen vagyok, és nekem pont a csendesebb lányok jönnek be jobban. Szóval fel a fejjel.


Felesleges EMIATT(!!!) rosszul érezned magad.

2015. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a felállás. Nem vagyunk egyformák, ez van.
2015. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már tudod, hogy azt állítják, hogy negatív a kisugárzásod, akkor hajrá, változtass rajta! Minden változás csak tőled függ!!!

Feltéve, ha akarsz ezen változtatni!


Egyébként teljesen felesleges ezen a népszerűséges badarságon rágódnod! Ez a kapcsolatodat kettőtök között befolyásolja egyáltalán? Nem, akkor ne agyalj ezen! Inkább próbálj érdeklődőbb lenni és bekapcsolódni a beszélgetésbe!


Változz és változz, ha szeretnél!

2015. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nem, nekem is az eddigiösszes párom sokkal ismertebb és közkedveltebb volt nálam. Én nem szeretek sok barátot tartani, van sok ismerősöm mondjuk ilyen-olyan bulikból, de nem sok mindenkivel vagyok jóban. Mindenki más, nem kell szerintem ezen bánkódni, a lényeg, hogy a párod szeret.
2015. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!