Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek urak egyaránt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek urak egyaránt?

Figyelt kérdés

szerintetek egy fehér börü szeplös hölgynek hogy állna a szöke haj? nincs ékezet :-) sorry

amúgy azért tettem ebbe a katagoriába mert a párom szerint örültség és nevetséges lennék.egyébként magas szép arcú lány vagyok


2015. szept. 16. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:

a haj szín nagyon arcfüggő!!!


22F

2015. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja nagy barna szemeim vannak
2015. szept. 16. 14:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vörös haj jobban áll fehér bőrhöz, barna szemhez és szeplőkhöz, mint a szőke. Persze attól még nem biztos, hogy rosszul fog állni, de így látatlanban inkább a vörös hajra szavaznék.
2015. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is azt kell figyelembe venni, hogy alapból a meleg, vagy a hideg színek állnak jól, mert hajfestékből is ilyet kell választani.

Aztán hogy milyen az alap hajszíned, az ettől nagyon eltérő szín keveseknek áll jól. Tehát ha mondjuk sötétbarna a hajad, akkor óvatosan a szőkével! Pláne, hogy nagy valószínűséggel az erőteljes szőkítés tönkre is teszi.

Így látatlanban talán az aranyszőke és a vöröses szőke árnyalatokra tippelnék, persze ha amúgy is a meleg színek illenek hozzád.


Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2015. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szeplős vagy, akkor gondolom olyan vörös-módon vagy fehér, ami túl világos bőrszín a szőke hajhoz szerintem.


Nekem átlagosan fehér bőröm van, kék szemem, full szőke hajjal úgy néztem ki mint egy hulla. Ezért a satírnál maradtam, pont jó.

2015. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy nekem az alaphajszínem ilyen:


[link]


Tehát világosbarna, mégis túl hóka volt a teljesen szőke.

2015. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blade Bone ***** válasza:
Én megfordulnék utánad. :)
2015. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!