Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy elérhetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Többször hallok erről a kifejezésről és mindig elgondolkozok azon, hogy létezik e az elérhetetlenség. Mindenki olyan párt szeretne találni aki neki tetszik, aki nem teljesen átlagos számára és ez eléggé ízlés kérdése, mert mindenkit más típus vonz.

Én pl. nem tudnék olyan lányt elképzelni magam mellé aki csak egy picit vonz, de nem indít be, és most attól nem lesz valaki elérhetetlen, mert nekem más tetszik. Ugyanolyan ember, mint mindenki se nem jobb se nem rosszabb nálam, itt jutottam arra a következtetésre, hogy akkor van elérhetetlenség, ha gátat építünk magunkban és bebeszéljük magunkba ezt.


2015. szept. 2. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Létezik, igen.

Például, ha neked tetszik egy csajos, te viszont nem tetszel neki. Csinálhatsz bármit, a fejed tetejére is állhatsz, ugrálhatsz rajta egész nap, akkor sem fogsz kelleni neki.

2015. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elérhetetlen, ha te imádod, de ő már elkötelezte magát. Nem? Akkor te fejre is állhatsz.
2015. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet olyan helyzet, hogy van valakije vagy nem vagyok az esete, akkor persze, hogy nem lehet semmi. Én arról beszélek, hogy már eleve az elérhetetlen kategorizálásokkal jönnek.
2015. szept. 2. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy elérhetetlen.

Igen, lehet, hogy van egy lány, akibe tetőtől-talpig szerelmes vagy, ő pedig a lehető-legközönségesebbnek tart. De a számtalan lehetőség közül, hogy mikor mit mondasz, hogyan reagálsz egy sem vezessen a szívéhez... azt kizártnak tartom. Mert egyszerűen annyi a kombináció, hogy biztos van legalább egy, ami bejönne. Más kérdés, hogy ezeket a dolgokat MENNYIRE lehet tudatosan irányítani. Megint más kérdés, hogy létezik-e ember olyan magas érzelmi és sima intelligenciával, aki szinte kapásból, szándékkal találja meg a "kiválasztott" szívéhez vezető utat.

2015. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen piszok rosszul fejeztem ki magam!


A második válaszoló felébresztett bennem egy gondolatot: persze, ha az a valaki már férjezett, gyermekes nő, akkor számomra egyben elérhetetlen is, mert semmi pénzért nem rondítanék bele más kapcsolatába.

2015. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szubjektív elérhetetlenség? Naná, hogy létezik.
2015. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki számára létezik elérhetetlen szerelem. Lhet azért is, mert nem a megfelelő időben és helyzetben találkoznak. Olyan is van, hogy egy ideálba, sztárba szerelmes valaki, na az is elérhetetlen. Az elérhetetlen attól is lehet elérhetetlen,hogy olyanhoz ragaszkodunk, akibe olyan tulajdonságokat képzelünk bele, amivel valójában nem is biztos, hogy rendelkezik. Az ilyen illetővel nem biztos, hogy egy hullámhosszon vagyunk, nem hozzánk való, de attól szerethetjük. Mivel a sors nem őt szánta nekünk, nem tőle kapjuk a tanulandó feladatot, így elérhetetlen lesz, külön utskst fogunk járni, csak ideiglensen vonzottuk be. Az a típusú elérhetetlen amiről Te írsz az, amikor valaki túl jónak talál magához valakit és ettől gátat épít. De ez is azért van, mert amíg így gondolkodik, addig nem is lesz az az illető a hozzá való, hiszen önbizalombeli és egyéb erős különbségek vannak. Ha a gátat építő illető nem változik elérhetetlen marad számára a kiszemelt.
2015. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!