Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor ezt mondja a lány, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ezt mondja a lány, a kapcsolatuk már menthetetlen?

Figyelt kérdés

a lány kicsit sokat stresszel a pasija miatt, fogyott egy kicsit. Ésszel tudja, hogy nem foglalkozik vele, nem vállalja fel, heti 1x, 2x max. Egyszer kérdeztem, hogy "nah látom jóban vagytok, akkor minden rendben?" erre kicsit könnyes lett a szeme, megbántam a kérdést. Azt mondta, már könnyebben tud erről beszélni. "De nehéz megtalálni azt, aki komolyan gondolja"


Mégis, mikor találkoznak, a lány boldognak látszik.


Akkor most a lány boldog, csak belül szenved?


2015. aug. 31. 00:24
 1/5 anonim válasza:
Szerintem boldog, mert szereti az illetőt, de egyben szomorű is mert többet szeretne vele lenni.
2015. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha akarná,felvállalhatná,szóval itt valami gáz van.
2015. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

tudja jól hogy csak kúrásra van tartva,de mivel rendesen megkapja,ezért benne van,bár ő szeretné elkapni a srác grabancát tartósra amire esély sincs ilyen olyan okból.

és mivel tudja,hogy milyen szinten alárendelt itt és a vágyai rabja szégyelli magát és a szégyen az önsajnálat a tehetetlenség miatt sír.

2015. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as te olyan primitiv vagy... :)Csodalkoznek,ha lenne parod.
2015. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te is pontosan tudod utolsó,hogy az ilyen primitív szemeteknek mint én mindig is volt és mindig is lesz nője:)
2015. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!