Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-30 körüli férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 körüli férfiak! Ti járnátok egy 17-18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem csak szexuális kapcsolat esetén, hanem rendes párkapcsolatra gondolok.
2015. aug. 19. 20:36
1 2
 1/11 Blade Bone ***** válasza:
Igen, és jártam is, csak túl gyerekes volt, de a legfőbb gond az volt hogy hazudozott. 25F
2015. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oh :(
2015. aug. 19. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem szívesen járnék 20 alatti lánnyal... 2 év korkülönbség is pont elég volt anno, nem kell 6-7. Konkrét indokom nincs, hogy miért nem, de kell hozzá egy kisebb csoda, hogy úgy érezzem, komolyan tudnék venni bárkit, aki ennyire fiatal.


24/F

2015. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

23 vagyok számomra a 17 már nagyon határ esett de ha elég érett a gondolkodása akkor miért ne?

Én már érzem magamban h nem csinálnék hülyeséget, de feszélyezve érezném magam h elvenném a 20-on éves éveit az egyetemi éveket szórakozást stb... Feltéve ha nagyon ragaszkodó típus. Nem szeretném h 30-40 évesen személjen rá h mit hagyott ki az életéből...

2015. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmiféle képen!


Azok a lányok mindig csak bulizni mennének, földig leinni magukat, s közbe legalább öt másik pasival smárol és örülj ha csak egyel fekszik le.

2015. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4!

Szimpatikus a hozzáállásod :)

2015. aug. 19. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

ha ilyen lánnyal alakulna egy komolyabb kapcsolat akkor nem korlátoznám semmiben menjen éljen szórakozzon élje ki magát, de elvárnám h ne csaljon meg, hanem szóljon mielőtt lépne h itt a vége...

2015. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyre szimpatikusabb a hozzáállásod! :)

Én 17 éves vagyok, nagyon tetszett tavasszal egy fiú, akivel 2x találkoztunk, de sokallta a korkülönbséget (ő 22), pedig nagyon sokszor elmondta, hogy többnek gondol és sajnálja, hogy ilyen fiatalka vagyok.

Ez mély nyomott hagyott bennem :D mivel nagyon tetszett..

Az is megfordult a fejemben, hogy 20 évesre örgítem magam.. :)

2015. aug. 19. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem 20 volt a barátnőm és elég gyerekes volt szóval az érettség kérdése az azért kell ahhoz hogy megértsétek egymást.

Ha a lány elég érett akkor én is bevállalnám.


30f

2015. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hmm... Bár én még csak 23 vagyok, de az esetek többségében én sem adom 20 évnél alább... Az indokokat meg már előttem leírták. Persze ha sikerül megtalálnom azt a 10 % értelmes lányt a sok ribi közül.
2015. aug. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!