Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gúnyból teszik fel a megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gúnyból teszik fel a megismerkedés első percében a kérdést, hogy van-e barátnőd?

Figyelt kérdés

Valós érdeklődésnél puhatolóznak, meg facebookon adathalásznak. Ilyen nyíltsággal csak zavarba akarják hozni azt, akin látszik a bizonytalanság. Nemleges válasz esetén a következő kérdés, hogy volt már valakid? Isten ments, hogy nemet mondj, nem csinálsz magadból céltáblát. Következőleg a hogyan szakítottatok kérdés okán elmeséled más szakítását. Persze sarokba akarnak szorítani és rákérdeznek arra, hogy mikor szexeltél utoljára. Az elején még azt gondolod paranoia, de hamar rájössz, hogy cikizni akarnak. Ha jól felelsz ezekre a kérdésekre végül mindig rákérdeznek: Meleg vagy?


Mulya pasik ismeritek ezt a jelenséget, nem?

A másik fél élvezi a dominanciát, mert mást kényelmetlen helyzetben tarthat?



2015. aug. 13. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:

kivel lehet ilyen beszélgetést kezdeményezni? én szívesen beszélgetnék ilyennel és válaszolnék a kérdésekre :)

kíváncsi vagyok engem hol akasztana ki...


22F

2015. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerem. Akkor talán mulya se vagyok. :D
2015. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!