Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért 'landol' mindig nálam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért 'landol' mindig nálam? Örülnék, ha véleményt alkotna erről pár ember.23L

Figyelt kérdés

Próbálom röviden, de nem egyszerű.


Vagyok én (23L) és van egy jó fiúbarátom (21F).

Ismeretségünk óta párkapcsolatban él, nekem fél éve nincs. Amióta szakítottam, sokkal konkrétabban, merészebben közeledik felém, nem rejti el a vonzalmát irántam. Nekem is tetszik, de én nem bonyolítom az életemet foglalt pasikkal, viszont mint barátot, nem szeretném elveszíteni. Kedveljük egymást. Tisztában vagyunk azzal, hogy ez több mint szimpla barátság, de soha nem történt semmi köztünk. Nem rajta múlott.


Azt vettem észre, hogy valahogy mindig „mellettem” köt ki. Nem tartjuk folyamatosan a kapcsolatot, de vannak/voltak időszakok, mikor folyamatosan beszélünk/beszéltünk.


Vannak problémái a párkapcsolatában. Meg úgy általában is. Lelkileg taccson van, az önbecsülése pedig a béka s**ge alatt…sincs.


Ilyenkor kijönnek belőle dolgok, hogy ő+én együtt, hogy milyen jó lenne velem. Kérdezget, hogy egyébként én összejönnék egyáltalán vele? Aztán észbe kap, hogy neki ugye kapcsolata van, de ha nem lenne, akkor én optimális párja lennék. Szóval állandóan dilemmázik.


Néha már nem tudom, hogy mi is ez az egész. Kedvelem, tetszik, de én kimaradnék ebből. Mármint adok neki tanácsot, meg elmondom véleményemet, viszont nem szeretném befolyásolni… Azt tudom, hogy nagyon ad a véleményemre, nagyon szereti, ha elismerem. Hajlik felém, de közben tudja, hogy nem szabad. Néha úgy érzem, hogy fél valamitől. De aztán megint csak „nálam” köt ki. Teljesen megnyílik nekem, amit értékelek, de olykor nem értek. Miért nekem? Miért mond olyasmiket, amiket? Mit kezdjek vele?


Privátban + kérdés is jöhet,ha az segít. Köszönöm.


2015. aug. 3. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Tehát hülyíted, mert neked kényelmes.

Ő meg csak személyi számában férfi.

Életképes """kapcsolat""".

Mikor akartok felnőni?

N32

2015. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én? Nem is keresem, kimaradok a dolgaiból, de ha találkozunk, beszélek vele, ha ír válaszolok, ha gondja van, meghallgatom. Mi ezen a hülyítés?
2015. aug. 3. 14:22
 3/8 A kérdező kommentje:
#3 Mint írtam, lett volna lehetőségem, bármire. Rajtam múlott. Semmilyen színben nem próbálom magam feltüntetni Te nem a kérdéssel, hanem velem foglalkozol. Viszont mivel engem nem ismersz, semmit sem tudsz rólam, érdemleges véleményt nem tudsz alkotni. Amit leírtál puszta duma csak. Gyenge, primitív provokáció.
2015. aug. 3. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a srác helyében szakítottam volna és Téged választottalak volna
2015. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem ismerlek miért kérsz tőlem véleményt? Sem téged, sem srácot nem ismer itt senki, akkor meg mit akarsz? Ezt a te állitásod szerint nem lehet megválaszolni, mégis itt szólózol, hogy dumcsizzunk róla - akár privátban is, csak rólad szóljon az élet, mint egy gyerek.


Miért ne ismerném az átlátszó viselkedésed. Az emberi viselkedés klisék halmaza, folyamatosan ismétlödik. A te sztorid nem egy különleges sztori, sajnálom hogy le kell degradálja, de a te sztorid egy teljen átlagos, hétköznapi történet.

Egy dologról szól csak: dugnánk, de ezt hogyan fogadtasuk el magunkal, mert a szocializálódási szintünk szerint ezt nem szabadna, ki ad felmentést? Jöhet akár privátba is!


Ez annyira piti.


Dugni akarsz kinyitod neki az ajtót, ha nem, akkor nem nyitod ki és nincs dilemma. De úgy hol az izgalom és a dráma, az nem jó, úgy uncsi lenne. Nem, beengedem és örlödöm, úgy megvan az illuzió, hogy izgalmas az életem, sőt, hogy még izgalmasabb legyen belevonok másokat is a fórumon, örlödjünk együtt.


Nevetséges.

2015. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#6 Te vagy nevetséges. A saját lelki nyomorodat vetíted ki másokra. Sajnálom, de engem nem hatsz meg a hülyeségeiddel. Ne játszd a dilidokit. Szevasz.
2015. aug. 3. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasgatok itt, mindenkinek az fáj, hogy nem ök vannak a szóbanforgó pasi helyében! Sokan szeretnék elsírni a gondjukat neked!
2015. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A srácnak bejössz és arra vár, hogy azt mond legyetek együtt. Akkor kidobja a némbert:)
2015. aug. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!