Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utoljára én kerestem. Aztán 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utoljára én kerestem. Aztán 2 napig semmi. Tegnap kiöntöttem a szívem, bejelentkezett erre semmit sem írt vissza. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy állították be hogy nagyon tetszek neki,voltak nehézségek,de utoljára azért elvoltunk meg minden..Kamoztunk utoljára és úgy nagyon sokat nevettünk...Uccsoo 2 alkalommal én kerestem,de úgy döntöttem nem futok utána,keressen ő..De 2 napig semmi..Mikor nem volt bejelizve,írtam neki..Őszintén..És feljött..Nem írt vissza semmit..Szerintetek??Miért változhatott meg ilyen hirtelen a véleménye???Kérlek rendes válaszokaat..:S
2010. márc. 6. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiú/lány, kicsit többet.
2010. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megváltozott a véleménye, de lehet, hogy nem kapta meg az üzit =/
2010. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...És állítólag nagyon tetszek a fiúnak..Mindenki úgy állította be..Nem volt bejelentkezve,akkor írtam..Szerintem megkapta mert kiírt egy ilyet: Jaj gyerekek mi lesz itt!
2010. márc. 6. 10:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

Van egy fiú akinek állítólag nagyon tetszem,de van,hogy ő sem válaszol ha írok neki. Vagy msn-en elfoglalt és azt mondja,hogy mindjárt lesz,de aztán mégsem :s

Utolsó alkalommal mi is kamoztunk és nagyon sokat nevettünk. Én sem értem ezt az egészet...

2010. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
voltam ilyen helyzetben...pár napig(1hét)nem kerestema srácot, mikor már szerintem érezte hogy "elveszíthet"teper utánam..de még most sem mutattam ki h mennyire tetszene..ez bevált..nem szabad éreznie h oda vagy érte, és csak őt várod msnen
2010. márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10:40-es vagyok. Tudom, hogy akkor írtad, amikor nem volt elérhető...épp ezért írtam, hogy talán nem kapta meg. Néha bugos az msn és kitudja nem-e most volt az. A kiírása pedig vonatkozhatott valami haveri összejövetelre.
2010. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma voltunk városban együtt..Kiderült hogy nem kapta meg,nővére volt a gépnél stb.. De kiderült hogy összetalálkozott 2 sulitársammal,és azok elmondtak neki mindennek:O:O Ha nem talizunk ott,én ezt nem is tudom meg..Azta 2 K*rvááát:@
2010. márc. 6. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Látod mondtam, hogy nem kaphatta meg =) Azt a két rib@ncal meg ne foglalkozz, ha ismer eléggé a srác, akkor tudni fogja, hogy nem igaz. Meg ha szeret, akkor úgyis neked hisz.
2010. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szeret..Már mással láttam meg,hogy smárol..És utána még képes a szemembe nézni..:@
2010. márc. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!