Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, egy átlagosan szép csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy átlagosan szép csaj kellhet nektek?

Figyelt kérdés
Most komolyan, nem arra gondolok, hogy 80 kiló, meg pattanásos, hanem mondjuk jó alakja van, kisebb hiányosságokkal: lehet, hogy nem tökéletesen lapos a hasa, vagy kicsit kicsi a melle, nem tul izmos a feneke, ilyenek. Amugy arcra azaz átlagos, helyeske tipus, és mondjuk nem festi a haját, nem sminkel gyakran és/vagy erősen, semmi műköröm? Tehát az ilyen szép, de nem kiemelkedően szép, viszont jó humorú, és okos csajok, nektek bejönnek? Most néztem emg egy szörnyű filmet, és ott mindenki 40 kiló volt nagymellekel és 60as IQval, de bomlottak utánuk a pasik, nemesett jol :D
2010. márc. 5. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem hátrány.
2010. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze. Én egy "átlagos" lányra vágyok személy szerint. ;)


16/F

2010. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

De még mennyire, hogy bejönnek. A kis mell egyáltalán nem hátrány, nekem kifejezetten tetszik. A jó humor, a szellemesség, a szellemi színvonal, a gondolkodásra való képesség pedig (nekem legalábbis) minden külsőségnél többet ér. Jó, persze, nyilván a külső is számít, de csak "is". Viszont nagyra értékelem, ha egy lány nem sminkel, nem festi magát (vagy csak nagyon finoman), visszafogottan ékszerez, ízlésesen öltözködik (lehet azt olcsón is ám!), szóval ha a természetes, igazi valóját mutatja. Az ilyen lányok általában annál szebbnek látszanak, minél közelebb vagyok hozzájuk, és ez az utolsó 10cm-re is vonatkozik. (Az erősen kifestett műanyag csajok messziről szépek, 1..2m-ről gyanúsak, fél méterről pedig, amikor meglátod az elkülöníthető vakolatrétegeket, kifejezetten ocsmányak lesznek.)


Hülye filmeket meg inkább nézzenek a hülyék, hagyd meg nekik. ;)


(36/F vagyok amúgy)

2010. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat,hogy írok,én nem vagyok fiú.

Minden ember egyéniség,mert mindenki másmilyen.Így mindenkinek más az ízlése,és mások az elvárásai párkapcsolati fronton.Van olyan fiú a világon,akinek éppen Te fogsz kelleni,mert olyan szépen csillog a szemed,vagy mert olyan kedves vagy,jó a humorod,megértő vagy,és karcsú a derekad,stb.Más fiú keresztül fog nézni rajtad,mert nála nyilván a Nő máshol kezdődik,mondjuk egy 180 centi magas,szőke lánynál.

Hidd el,lesz olyan,aki úgy és azért szeret Téged,aki és amilyen vagy.Lehet,hogy nem vagy bombázó,de tele vagy érzésekkel,intelligenciával,és van,akinek ez a nyerő.Lehet,hogy nem vagy szőke,de van,akinél a barna a nyerő.

Szóval nyugi,Te is megtalálod majd a párod.Nem minden a külső.Van,akinek igen,és van,akinek nem ez az elsődleges szempont.

2010. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki nekem kell, átlagos, de ő festi a haját, van egy kis pocija(de nem nagy szal cuki), a melle se nagy de nekem így is tetszik, bár sajnos nincs nála esélyem, egyszer már kosarat kaptam nála
2010. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mi a film cime? :D

amugy lány vagyok csak gondolom vmi joo film..xD

és amugy nyugi biztos bejössz te is a fiuknak attol még h nem vagy toppmodell :D

2010. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem pont ilyen csaj kell :) Nemszeretem egy ideje már az ilyen 'tökéleteseket', a műanyagokat meg utálom. Én jobban tudnék szeretni egy átlagos csajt - aki hűséges, meg lehet szeretni - mint egy hibátlant.
2010. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat =)
2010. márc. 5. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak találnék egy ilyen lányt!
2010. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fénykép!
2010. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!