Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki le szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki le szeretne velem feküdni, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó hogy pár hónapja volt ez a lány aki tetszett és hát jóba is voltunk, de egyszer lekoptatott, és egy másik sráccal összejött. Nem bántott különösebben, éltem tovább az életem, de egy hónapja kb. felkeresett, és most velem szeretne kavargatni. De a gond az, hogy van egy lány akibe már szinte szerelmes vagyunk, nagyon jól érzzük magunkat egymással, de még nem járunk. És nem tudom mit tegyek, mert úgy érzem már hűséggel tartozom a mostani lánynak, de aki akkor volt régen nagyon tetszett és most így jön mind ez... Szerintetek mi volna a helyes?
2015. júl. 17. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha fiú lennék, azt írnám, hogy tedd meg, főleg ha még nem is jársz a másikkal.. De nőként kicsit érzelmesebb vagyok és azt mondom, hogy ne.. :)
2015. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából én is az érzelgősebb kategóriába tartozzom és hát emiatt nehéz az egész. :/
2015. júl. 17. 14:11
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
A "helyes" szerintem mindenképp az, hogy örökre magad mögött hagyod az előző csajt, már ha komolyan gondolkodsz a párkapcsolatok terén, és nem a kalandot keresed. Szóval vagy az agyad után mész, vagy a farkad után.
2015. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elveszíteni a mostani lányt, de nem tudom hogy hányan hagynának ki egy ilyen "lehetőséget". Attól félek ha megtenném utána nem bírnék a mostani lány szemébe nézni. :(
2015. júl. 17. 14:15
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Örülj neki bmag, mint majom a farkának...

Másnak 50 év alatt se jön össze egy csaj se.

2015. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

Hát helyes nyilván az lenne, ha nem feküdnél le vele :D

De úgy is le fogsz, hogy ennyire töröd magad rajta. De ez a csaj annak idején lekoptatott, most meg "megjutalmaznád"? Én a helyedben lepattintanám, már csak azért is, hogy ne szálljon el magától, amiért elég csak csettintenie és te ugrasz is, annak ellenére, hogy régen mi volt...

2015. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy inkább most az eszemre fogok hallgatni, mert lehet lesz egy kalandom, de attól még lehet egy igaz szerelmet veszíthetek el ezzel.
2015. júl. 17. 14:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményét. :)
2015. júl. 17. 14:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szard le magasról a lekoptatós szukát, és inkább foglalóz a második lánnyal, akivel már alakulóba vannak a dolgok! :)
2015. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

"van egy lány akibe már szinte szerelmes vagyunk, nagyon jól érzzük magunkat egymással, de még nem járunk"


Szerintem azt a kérdést lenne érdemes feltenned magadnak, hogy ha ez a lány most lefeküdne valakivel, aki korábban tetszett neki, de végül lepattintotta, most viszont megkeresi azzal, hogy ágyba bújna vele, akkor változtatna-e ez bármit az iránta való érzéseiden.


Ha erre tudsz egy őszinte választ adni magadnak, akkor szerintem a saját kérdésedet is megválaszoltad.

2015. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!