Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt álmodtam és félek rámegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt álmodtam és félek rámegy a kapcsolatomra. Veletek volt ilyen? :S

Figyelt kérdés

Már többször,de ma éjjel is az első szerelmemről,első kapcsolatomról álmodtam. Ezzel nem is lenne nagy gond,ha nem kavarna fel ennyire. Azt álmodtam,hogy egy szabadtéri rendezvényen meglát engem egyedül, odajön,felkap az ölébe, elvisz egy csendes helyre és sokáig csókolózunk és bevallja,hogy még mindig szeret. És éreztem álmomban,hogy ez az,erre vártam rég, végre megtette, milyen boldog vagyok, már csak hogy fogom elmondani a mostani barátomnak .És úgy is keltem fel,hogy jaj de boldog vagyok és aztán kapcsoltam,hogy csak álom volt, és nagyon rossz érzéssel keltem fel. Azóta is aggaszt ez, nem tudom kiverni a fejemből.

Holott,már másfél éve vége van vele. Igaz hosszú volt és mindenbe első volt de úgy éreztem elfelejtettem. És a mostani barátom is nagyon szeretem,nagyon boldogok vagyunk ,mégis ez borzasztóan felkavart.

Már nem ez volt az első ilyen, viszont lehet bekavart az is,hogy egy szórakozóhelyen megláttam őt nemrég. És félek,mert egy városban lesz majd az egyetem, és félek,hogy ha többször meglátom még rámegy a kapcsolatomra.

Mit tegyek? Mit tehetek,hogy ne legyen ilyen rossz érzés, miért kell álmodjak és így felkavarjon?


2015. júl. 16. 09:16
 1/1 xyz6666 ***** válasza:

Ne aggod az álmaid miatt. Mindenki álmodik hasonlókat, sőt furábbakat is. ez teljesen normális. És az is hogy jó érzés volt vele álmodni, hisz biztosan sok szép emléked van.

Ami miatt aggódnod kell, ha ébren is rá gondolsz, és vele szeretnél lenni.

2015. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!