Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta, hogy iszonyúan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy iszonyúan meg. Ugott volna, de nem tette meg mikor volt lehetősége, mit gondoltok, miért nem tette meg?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom egy r. Bit barki megkur
2015. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy ivott,és nem úgy működtek a dolgok,ahogy ő gondolta,vagy mégsem ért neki annyit az egész,hogy rajtad élje ki a vágyait.Amúgy aki neked ilyet mond,az másnak is simán.
2015. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan lányt, akit régebben iszonyúan megdugtam volna, mégsem tettem...


Hogy miért? Mert egy közismert ribizli a környéken és nem akartam egy újabb skalp lenni neki. Pedig még ő ajánlotta fel magát (szinte).

2015. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia megdughatlak?
2015. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!