Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért találnak hamarabb párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért találnak hamarabb párt és mért szerencsésebben azok a pasik, és csajok akik szemét módon kihasználják a másikat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az élet igazságtalan. ez van
2010. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
evolúció, ösztönök
2010. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
mert köcsög a világ,szarok az emberek.ennyi
2010. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert ilyen világot élűnk, aki kapja marja.
2010. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert azzal h szemét állat azzal magabiztosságot sugároz magából.És ha ilyen módon h görény bele szeret egy fiú/lány sokkal többet megbocsát neki mint kellene.
2010. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezen az értelmi színvonalon kissebbek az igények.
2010. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert nem azt nézik meg akivel vannak,hanem pl milyen ruha van rajta,és milyen vastag a pénztárcája.tudod manapság ez a menő.
2010. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez jó kérdés!

Tényleg így van!

Az én válaszom erre, hogy ha egy nő/férfi szerelmes vagy tetszik neki az illető, akkor rágörcsöl az illetőre, és lehet hogy ezzel el is szúrja.

De ha vkinek hátsó szándékai vannak szex/kihasználás, nem számít neki, hogy a másik mit gondol, vagy nincs benne félelem, hogy mi van ha elszúrja, ezért jobban alakít, hitelesebb!

Tapasztalat! Én is hittem egy pasinak, nagyon jól alakított, de gyorsan rájöttem hogy nem szeret és kihasználás van ez mögött. Szerencsére nem zúgtam bele az illetőbe, mert elég nehezen nyílok, de így gyorsan szakítottam is.

26.L

2010. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!