Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Járnátok ilyen csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

162cm

100 kg



2015. jún. 26. 07:06
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

A belső fontosabb, mint a külső, szóval igen. Van olyan is, aki kifejezetten erre bukik :) De ettől még fogyj le.


És nem, nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem számít, mert nyilván számít a külső, csak annyit, hogy egy kövér lánnyal is jól érezheti magát az ember, szóval nem ez a döntő. Egy szép arc (ami viszont tök egyedi, hogy kinek mi a szép) is ugyanúgy megfoghatja az embert külső terén.


De ha statisztikai alapon nézzük, akkor ettől még valószínű, hogy szép testtel könnyebb párt találni, mert mégiscsak ezt látni először egy emberen, szóval ebből a szempontból is megéri lefogyni valószínűleg.

2015. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én nem. És nem azért mert 100 kg vagy, hanem taszító, ha valaki ennyire elhagyja magát. Fiatal vagy, tegyél ellene, mire tinikorba lépsz tip-top nézel majd ki ha most elkezded! Ha nem, akkor viszont bánnni fogod, hidd el.
2015. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
-én is járnék vele,leginkább strandra ....))
2015. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Volt hasonló testalkatú szexpartnerem, abba belemennék. Komoly kapcsolatot meg nem akarok senkivel.
2015. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Látom, hogy nagyon zavar ez téged, mert két napon belül a harmadik kérdést látom, ugyanezekkel az adatokkal. Ha nincs összefüggés, akkor elnézést. Szerintem te tetted fel azt a kérdést is, hogy miért nem tudsz lefogyni, és ilyen adatokkal még csak 12 éves vagy. Azt gondoltam, hogy hol vannak egy ilyen gyereknek a szülei, elvégre ilyenkor még bőven ők a felelősek az egészségtelen életmódért és a következményeiért.

Ennyi kg ilyen magassághoz rengeteg, Kérdező, próbálj tenni ez ellen, mert ha nem, akkor nem fogsz sokáig élni. És itt már nem csak az igénytelenségről van szó, hanem a komoly egészégügyi kockázatokról.

2015. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
kb 50 kg-t kééne fogynod. Kezdj neki sürgősen.
2015. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nem vagyok a legvékonyabb nem kell szekálni hogy fogyjak le jó sokat. Én csak azt kérdeztem hogy járnátok-e ilyen csajjal.
2015. jún. 26. 11:18
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem vonzóak számomra a dagadt lányok.
2015. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Még kérek válaszokat hogy az igen vagy a nem lesz többségbe!!
2015. jún. 26. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!