Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Úristen, mit ettem én ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Úristen, mit ettem én ezen a nőn/férfin? " Évekkel az ismerkedés/szerelem/kapcsolat után, amikor megláttátok az exeiteket, gondoltatok erre?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam eddig nagyon szerelmes. Az első nagyjából 10-12 éve volt, a lány azóta kiköltözött Angliába, gyereket szült, és úgy elhízott, mint egy jól tartott koca. Borzalmasan csúnya nő lett belőle, lapos, zsíros haj, az igénytelenség ki van ülve az arcára, olyan, mintha másnapos lenne, és idiótán rötyög mindenen, mint egy 14 éves kislány.


A második nagy szerelem kb. 3 éve vágott oldalba. Ő egy nőies testalkatú, csinos, alacsony lány volt. Nemrég láttam az utcán, és iszonyat igénytelenül el van hízva, valamint az öltözéke is katasztrofális. Ez a liba különben sem kell sok férfinak, mert egy igazi paranoiás szarkavaró.


Katasztrofálisan néznek ki, arról nem beszélve, hogy a személyiségük meg valami förtelem. Mit ettem én ezeken a nőkön?


Nektek volt hasonló nő/férfi az életetekben, akire elhangoztattátok magatokban a kérdésben szereplő idézetet?


2015. jún. 21. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3 éve volt egy csaj,mára olyan mint egy koca és egy c típusú állompolgárral jár. nem irigykedem egy percig sem :D
2015. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindegyik exem ilyen.. megkérdezem magamtól, hogy mi a frász tetszett bennük.
2015. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálam ez csak az egyik nőnél fordult elő, de mint kiderült a másik férfi volt rá olyan hatással h igénytelen lett.
2015. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nem választok érzelmi alapon...szóval nem


az összes olyan most mint amikor jártunk.semmi nem változott csak az hogy kijátszott lap.

2015. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 opened paradise ***** válasza:

Évekig bele voltam esve egy lányba. Tavaly láttam róla új képet...

Nekem jót tettek az évek,neki már nem annyira :D

Nem ronda,de...már nem is gyönyörű.

2015. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

igen. nem tudom, hogy tudtam hozzámenni egy akkora idiótához mint a volt férjem. ahányszor meglátom, mindig elképeszt a saját hülyeségem.

a többi exemmel nincs bajom.

2015. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom a kapcsolatot egyikkel sem, sosem tartottam jó ötletnek, úgyhogy fogalmam sincs, hogy ki milyen irányba változott.
2015. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen volt,hogy amikor újra megláttam azt hittem nem látok jól le sem tudtam venni a szemem róla,baromi dagadt lett:D a másik teljesen lecsúszott a drogtól és a piától:D

Ami elgondolkodtatott az az,hogy vajon mellettem is ilyenekké váltak volna?:D

2015. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, volt, többször is, de egyszer sem olyan negatív felhanggal, ahogy te írod.

- Volt, hogy fejbe kólintott a fenti mondat, de egyszerűen azon döbbentem meg, hogy rájöttem, a szerelem utolsó csírája is kiveszett belőlem az illető iránt, aki amúgy azóta is jó barátom. (A külseje mit sem változott, szóval nem ez volt az oka.)

- Volt, hogy az döbbentett meg, a külsőben történt változás alapján mennyit változhatott a másik személyisége, érdeklődési köre, és azt a kérdést tettem fel magamnak, hogy amióta szakítottunk, mennyire eltávolodtunk. De pár nap után azt gondoltam, nem számít mennyire változott meg a személyisége (ha tényleg megváltozott), a közös szép emlékeinken ez mit sem változtat, és ha nagyon akarnám, bele tudnám látni azt, akit szerettem.

2015. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, az exem régen sportautóval járt és Dolce Gabbana kardigánba Diesel nadrággal. Ma annyi pénze nincs hogy beindítsa a sportautóját mert nem telik benzinre (RX8). El is hízott és elvett feleségül egy jól tartott kocát.

Átkozom a napot amikor megismertem és leálltam egy ilyen bunkóval!

2015. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!