Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van mert más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van mert más férfiakra gondolok?

Figyelt kérdés

3 éve tartó párkapcsolatom van.Szeretjük egymást,jó a szex is.Sokszor szoktam azt álmodni,hogy szexelünk,róla IS szoktam fantáziálgatni.De mostanában valahogy jobban megnézem a pasikat,több mindent is elképzelek velük,persze ez itt meg is áll.Van egy képzeletbeli "álompasim" néha róla szoktam fantáziálgatni,van hogy szex közben is rá gondolok.Mégegyszer mondom,ő nem létező személy,páromból és más férfiakból gyúrtam össze. :)


De bűntudatom van emiatt.Nekem is rosszul esne,ha a párom más nőkről fantáziálgatna,pedig tudom hogy ezt teszi :D Meg meg is néz más nőket,ez teljesen egyértelmű,de valahogy mégse akarok tudni róla.


Normális vagyok? :)


2015. jún. 19. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális vagy,és ne legyen bűntudatod,mert nincs miért.

Relax:)

2015. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!