Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Bölcsész vagy orvostan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bölcsész vagy orvostanhallgató lánnyal járnátok inkább? Miért?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy?

Működjön a kémia és emberileg kijöjjünk.

Felőlem lehet buszsofőr is:D

2015. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem érdekel hogy bölcsész vagy orvostanhallgató ha normális. De ha egy beképzeld lenéző könyvmoly akkor nem is érdekel. (Amúgy orvostanhallgató lányokkal Szegeden már találkoztam és eléggé bevállalósak. A bölcsészekkel meg a Sziget fesztiválon és aránylag meglepődtem hogy milyen okosnak és erkölcsösnek állítják be magukat közben ellenkező eset.)
2015. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Orvostanhallgató. Bölcsész az számomra kamu :D Semmit nem érő dolog. Nem tud magával mit kezdeni. Tucatnyi bölcsész árulja a hamburgert a gyorsétteremben :) De amúgy meg nem ez számít. Ha szimpatikus, teljesen mindegy. Remélem nem sértettem meg senkit .)
2015. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Az orvostanhallgató soha nem ér rá....
2015. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
akivel jobban bírjuk egymás arcát
2015. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4es, ez hülyeség :D én az vagyok, és hacsak nem tanulásb..zi az ember, simán van ideje egy kapcsolatra orvosi mellett is. aki nem ért rá, az nem a tanulás miatt nem akart találkozni..
2015. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A barátnőm orvosira járt, és nem tanulásb_zi, de kiemelkedő eredményeket ért el, mert nem az volt a célja, hogy kettessel átcsússzon. Ráment a kapcsolata, mert a srácnak kevés volt, ahányszor találkozni tudtak. Ő szerette, de nem akarta feladni az ambícióját sem. 4 év után szakított vele. Ezért mondtam, tapasztalatból, hogy aki nem Pusztaröcsögén akar lenni háziorvos heti 2x, az tanul, nem keveset, hogy jó is legyen, ne csak a neve előtt legyen egy dr.
2015. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgató. Merem ajánlani őket, mert jártam eggyel akit aztán feleségül is vettem.
2015. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7es, ezt magamra vettem :D Nekem is jók az eredményeim, nem 2essel csúszkálok át, mégis össze tudom egyeztetni. Persze ha valaki minden percben a másik nyakán akar lógni, azzal nem lehetne...de azzal nem is lehet semmit.
2015. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
# 3: Azért nem egy sikeres embert ismerek bölcsészdiplomával... köztük nőket is. És orvosi diplomával is lehet valakiből mondjuk gyógyszerügynök, nem mindenki fog műteni...
2015. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!