Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mintha elfelejtette volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagysolyomszem kérdése:

Mintha elfelejtette volna, hogy randit beszéltünk meg?

Figyelt kérdés

Két hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Egy ismerősöm azt mondta, hogy tetszem neki. A lány be is jelölt a FB-on. összefutottam vele a városban beszélgettünk. Úgy tűnt minden jó úton halad, nekem is tetszett. Hívott, hogy rossz a számítógépe. Elmentem hozzá meg is javítottam. Megbeszéltünk, hogy randizunk a hétvégén. Nem jött el. Reggeltől estig vagy két tucatszor hívtam, nem vette fel. Aztán este válaszolt, de csak miután SMS-t küldtem neki. Azt mondta, hogy annyira rosszul volt, hogy orvoshoz kellett mennie. Gondoltam nem nagy ügy, bárkivel megeshet, hogy elrontja gyomrát és egész nap ágynak dől. De azért szólhatott volna, hiszen fel kellett utaznom hozzá a nagyvárosba, ahol dolgozik. Lebeszéltem vele egy újabb randit. Felutaztam hozzá ismét, csakhogy megint hosszú ideig nem vette a telefont, végül egy boltban futottam össze vele. Elnézést kért, hogy nem hallotta, mert le volt halkítva a telefonja. Segítettem neki a szálláshelyére elvinni a bevásárlást. Sőt még azt kérdezte tőlem, hogy mi járatban vagyok a városban. Ez viszont már elég kellemetlenül érintett, hogy elfelejtette, hogy randit beszéltünk meg. Nem így képzeltem el, a találkát vele. Mivel már nem volt időm (mennem kellett az utolsó vonatra) arra, hogy kimenjek vele bárhova is, így megbeszéltem vele, hogy találkozunk, nem a nagyvárosban, hanem amikor otthon lesz, akkor a mi városunkban találkozunk. Csakhogy mikor hívtam előtte két nappal, hogy el ne felejtse, megint nem vette a telefont. Este fent volt a facebook-on is és a Skype-on is vagy egy órát (vagyis otthon volt, a szálláson nincs laptopja), de nem reagált egyikre se. A randi napján megkértem egy ismerősömet, hogy hívja fel ő, hátha csak nekem nem veszi fel. Láss csodát, nekem nem vette fel aznap se, de az ismerősömnek 5 mp után felvette a telefont. Végül a FB-on sikerült a lánnyal kapcsolatba lépnem, de sajnos megint elfelejtette, hogy randit beszéltünk meg, mert azt írta, hogy nem ér rá, mert mindjárt indul munkába. Ez sem volt igaz, ugyanis még késő este is rajta volt a FB-on és a Skype-on. Ekkor megkérdeztem tőle, hogy ha barátok vagyunk, akkor miért nem válaszol nekem se a FB-on, se Skype-on, és miért nem veszi a telefont se. A válasz az volt, hogy az utóbbi időben nincs ideje semmire se. Erre azt kérdeztem, hogy mit kellene gondolnom akkor, ha így viselkedik velem. Azt válaszolta, hogy gondoljak, amit akarok. Erre azt mondtam neki, hogy akkor ne folytassuk, Isten áldjon.

Az ismerősöm, aki ajánlotta nekem, a lányt, hogy tetszem neki, összefutott vele két héttel később és letolt engem, hogy miért adtam ki a lánynak az útját. Mert a lány azt mondta neki, hogy én hiába tetszettem neki, de azt írtam neki a FB-on, hogy ne folytassuk.

Röviden tehát a farok csóválja kutyát?



2015. jún. 12. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen lányt hagyjad (lányként mondom). Csak addig akart veled randizni, míg megjavítottad neki, amit kellett...
2015. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta sor ember! Nem tetszettél neki. Hagyd a csodába keress mást!
2015. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom én is, hogy ne sajnáld és ne bánkódj ez miatt a lány miatt. Nem tudom hány éves, de az írás alapján elég fiatal kis p*csának tűnik, akiben annyi tisztesség sincs, hogy megmondja neked, hogy nem akar tőled semmit. Csak azért mondta azt a barátodnak, mert nem akarta ő megmondani neki, hogy bocs, de nem tetszett nekem az a srác, akit ajánlottál, ezért inkább azt mondta, hogy azért nem lett semmi ebből a kapcsolatból, mert te elküldted. Foglalkozz a normális emberekkel.
2015. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
27 éves a lány.
2015. jún. 12. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!