Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha szerettek egy lányt/nőt akkor ti szoktátok magatokat kielégíteni úgy hogy rájuk gondoltok? (Persze ha nem ismered élőben. )

Figyelt kérdés
Válaszoljatok lécci! Mert van egy srác akit szeretek és nem ismerem személyesen, de kicsit olyan félős, vagy nem is tudom, hogy hogy mondjam. Zavarbajön vagy ilyesmi ha megkérdezem, és utánna paprikás lesz.
2010. febr. 26. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha szeretem akkor tisztelem is. Szóval ha nem járunk, nem gondolok rá közben. Többet ér annál, minthogy rajta élvezkedjek, úgy, hogy nem valószínű, hogy ő is ezt akarja.

Ha járunk, akkor viszont rá szoktam gondolni:)

2010. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na neeeeeeeeeeeeeee!:))))))))) Maszturbalas fantazia, hat errol sok mar reg hazas ember velemenye kulonbozne. Hol igy hol ugy, hol ra gondolunk, hol vm masra, teljesen normalis, nem megcsalas, meg semmi, persze, meg kell tartani magunknak.
2010. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelek! De én járok vele. (ha lehet ezt így mondani ha nem is ismerem élőben.)
2010. febr. 26. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

ma 21:38


Nem tiszteletből nem gondolsz rá, hanem mert a plátói szerelem egy olyan érzés ami nemesebb mint a testi vágy és nem akarod vegyíteni. Ez olyan hogy nem keverve eszed a jégkrémtortát és a ropogós csülköt! Pedig mindkettőért odavagy! ;)

2010. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes mód, ha van rózsaszín köd, akkor az több mint elég. Ha az érzelmeid működnek akkor a tested kissé háttérbe vonul.


Nekem pl lelki bajom volt és csodálkoztam is, hogy a legjobb női seggek sem mozgattak meg bennem semmit sem.

2010. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 28. 20:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!