Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanál: egy hozzád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál: egy hozzád hasonló érdeklődési körű, értelmes, szép lányt, vagy egy "egyszerűbb", buliból buliba járó lányt, akiről lerí, hogy kb. mkinek megvolt?

Figyelt kérdés
Kapcsolat szempontjából gondoltam. Tudom, hogy hülye kérdés, de azért kíváncsi vagyok.
2015. máj. 24. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
#6-os vagyok. Már csak azért írtam a másodikat, hogy megteszteljem, lepontozol-e a nem neked tetsző válaszért. Nem lepődtem meg. Mondjuk már a kéréseden is látszott hogy olyan hülye vagy hogy az fáj.
2015. máj. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

"Na szerinted ki választaná a másodikat kapcsolat szempontjából? De komolyan :D"


Én.


"Hajrá! Csak aztán nehogy koppanj, mikor megtudod, hogy a munkatársaidnak is megvolt.

"


Az értelmes, szép lány is megvolt a munkatársaimnak. Azért mert egy lány szép és értelmes még a férfiak nagy részének odatartja a hátsófelét.

2015. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kettő közt?


A feleségem hozzám hasonló érdeklődési körű, okos, szép nő, akivel egy buliban jöttünk össze, abban az odőben buliból, buliba járt, és volt, aki azt hitte mindenkinek megvolt. Ők nagyot tévedtek, csak túl csinos volt, és nem hitték el, hogy csak maga miatt, nem a pasik miatt bulizik, a lányok pedig nem ertették, hogy nem is akar pasit fogni.. / engem is lerázott 2 buliban, a 3. -nál engedett a kesőbbi találkozásnak/

2015. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért feltételezik egy szép nőről, hogy mindenkivel lefekszik??? Nyilván csak azzal, aki tetszik neki, tud válogatni...És az miért baj? Csak a pasiknak szabad élni? pff
2015. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!