Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek ripityára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ripityára törni a fiúk lelkesedését?

Figyelt kérdés
Van, akinél ez külön "győzelmet" jelent?
2015. máj. 14. 23:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Mondjatok példákat! Mit hívtok megalázásnak?

Miért hagyjátok magatokat? Gondolkozzatok már el azon, h miért ilyenek ezek a csajok! Milyen bunkó szülői mintákat látnak otthon? Mit sugall a média? Pasik szextárgynak kezelik? Rájönnek, hogy hatalmuk van.

2015. máj. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

AZ éremnek két oldala van. A fiú lelkesedését meg önbecsülését csak akkor lehet összetörni ha HAGYJÁK!

Legyen már tökötök a fene vigye el!

https://www.youtube.com/watch?v=ey50cNKc8O8

2015. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Én ilyenkor csak megkérdeném az ilyen sajnált és összetört kisfiukat (mert ezek nem férfiak), hogy miért azok után futtok akiknek nem kelletek?

Én is ezt csináltam 15 évesen futottam azok után akik épp megtetszettek valamiért. Aztán rájöttem hogy közben 3-4 csaj totál belém volt esve, csak én nem vettem őket észre. És nem azért mert csúnyák voltak, hanem csak mert farok voltam.


Ugyanígy valami önbizalom hiányos és/vagy átlagos külsejű és/vagy visszahúzódó srác minek lohol a "bombázók" után? Azok úgyis a tahó, nagydumás csávókkal lesznek. És ez nem csak a kisiskolásokra vonatkozik, erre 30-40 éves nők is képesek.


Mindenki magához valót keressen, és ne az után fusson aki felé a farka húzza, és kész.

2015. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem két alkalommal kellett letörni a pasi lelkesedését.

Az egyik valahol cuki volt, de túl sok. Visszagondolva, úgy tapadt, mint egy szep.es kisgyerek, hogy "jaj, csak el ne hagyj", magánélet nulla. Emellett szerintem már a leendő gyerekeink nevét is tudta.

A másik viszont inkább ijesztő volt. Nem tudom, hogy nevezhető-e túlzott lelkesedésnek.

Nem élvezem egyiket sem.

2015. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az enyémet mostanában nem igen törik össze, ugyanis már vagy 5 éve megfogadtam, hogy nem foglalkozok a nőkkel, úgy sem jönne össze, nem fogok totózni, hogy melyik nővel hogy kell viselkedni, vagy mit kell neki mondani, az egyiknek ez nem jó, a másiknak az nem jó. Elvagyok én egyedül is, lassan már 11 éve.
2015. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!