Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthetetlen számomra amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetetlen számomra amit tesz! Mit kellene tennem? Kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy srác egyetemisták vagyunk és egy kollégiumban élünk. A sráccal nagyon jó barátok lettünk, de én közben beleszerettem. Sokáig ezt nem mutattam ki de közben ez azért érezhető volt.(Külső szemmel is)

A helyzet az, hogy egyszerre csak ő lett a legjobb barátom. Nem akartam elveszíteni, így nem erőltettem a "lehet e több köztünk" dolgot. Viszont egyszer ezt megbeszéltük. De nem lett szó szerint kimondva. Ez is az miatt volt, mert nem akartam, hogy befolyásolja a dolgokat. (úgy voltam vele, hogy ha nem lép a dolgokra akkor nyilván nem akar semmit... )

Szóval nem mondtuk ki, hogy arról beszélünk de tudtuk mindketten.

( a válasza kb az volt, hogy ha akarok valamit akkor ezt ki kell mondanom... persze én nem mondtam ki. Lezártam! Fontosabb volt nekem barátként.)

Azóta a helyzet sokat változott ez kb egy éve volt.

Most neki van barátnője. Ami engem az elején kicsit megviselt de túltettem magam rajta és elfogadtam a 100% -ig barát szerepet. De valami nem stimmel.

Én az utóbbi időben rengeteget sérültem, nagyon sokszor megbántott és néha azért nehéz látnom, hogy ő kapcsolatban van.

Azt szerettem volna, hogy hanyagoljuk egymást.

(Több kívülálló barátunk szerint sem normális a kapcsolatunk. Hiszen ő adja nekem a jeleket és pedig még mindig szeretem és reménykedek.)

A srác viszont közölte velem, hogy ő nem fogja hagyni hogy itt megszakadjon a kapcsolat közöttünk. Pedig én jeleztem, hogy ez mindkettőnk számára jobb lenne.



Nem tudom mi tévő legyek. Lelkileg és fizikailag is már rámentem. Magam alatt vagyok. Rossz tudni, hogy nem vagyok elég jó neki. Ha együtt vagyunk mindig kicsit több, mint barát és ezt ő is pontosan tudja de ragaszkodik a barátnőjéhez is ( szerintem )

Én csak azt nem értem, ha tudja, hogy szeretem és azt is, hogy engem ez megvisel akkor miért jó neki.

Egy választ tudok. Gyakran benne van, hogy de ugye kell még nekem. Vagy ugye most jó a hajam. Szóval van benne egy ilyen "tudom ám, hogy neked tetszek..." dolog is. De nem biztos, hogy ez így van. Lehet nem szándékos.


Miért csinálhatja ezt velem? Csak azért kellek neki, mert nem akar magányos elenni még nincs vele a csaja? (a csajjal amúgy elég ritkán találkoznak csak kb. 2 hetente)

Nem értem ez miért van!

Amit meg végképp nem értek, ha tudja hogy szeretem de nem akart tőlem semmit, de szeret mint barátot akkor miért jó neki, hogy szenvedek?


2015. máj. 14. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért jó neki, hogy szenvedsz, amiért neked is. Ott volt a lehetőség, csak mondanod kellett volna neki, hogy akarsz valamit. Te választottad, hogy ne legyen semmi, ő meg tisztázta, hogy ha nem mondod, ő se lép semmit. Most ez a helyzet van. Miért akarna lemondani rólad, ha az ő részéről lehett is volna valami, de neked nem kellett? Hátha meggondolod magad. Ne az ő hibája legyen már, ha te döntöttél így.
2015. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló helyzetben vagyok. De sajnos itt úgy tűnik erről van szó amit leírtál. Simogatja az egóját hogy egy csaj oda van érte, de annyira már nem vagy jó hogy össze is jöjjön veled. Szemét mert fenn tartja a reményt és ez nagyon önző dolog. Ráadásul a barátnőjével szemben sem egyenes. A saját érdekedben tisztázd vele!!!
2015. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemár, megbeszélték, hogy ne legyen semmi, és a srác ehhez tartja magát. Emiatt már ő a szemét?
2015. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a válaszolókkal, de azért a pasit megkérdőjelezném olyan téren, hogy kicsit szemétvolt, mert ő is csak kimondatni akarta a másikkal, de ő maga nem mondta volna ki. Itt az okos enged szamár szenved esete áll fenn, csak itt egyikőtök sem volt okos. Bár a kérdező előbb beadta a derekát, de nem a jó választ mondta. Sajnos vállalnod kell a következményeket. De ez sem szép ami jelenleg zajlik. :(

22/F

2015. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha keres mond meg neki hogy ezért, és ezért nem akarod többé látni (tényleg mond meg ami a bajod). Ha elhagyja inkább a csaját miattad, akkor gyertek össze, ha beletörődik hogy nem lát többet, akkor csak a egóját simogattad (ami valószínű)
2015. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy neki ekkor épp egy szerelmi mélypontja volt, egy lány akinek nem kellett ekkor már egy ideje a felejtés szakaszában volt. én épp ez miatt nem hoztam fel előbb és pont ez miatt nem akartam erőltetni mert tudtam mit él át, hiszen vele voltam végig.
2015. máj. 14. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt is el kellett volna mondanod amikor válaszoltál neki. Tudod, az okokat.
2015. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan sráccal kéne lelkizned, akinek csaja van. Férfiként nem hiszek a férfi-nő barátságban, haverságban igen, de még abban is van egy kis erotika ha baráti társasághoz tartozó nővel táncolunk, megmasszírozza a hátunk, vagy csak strandon bekenjük napolajjal.


Egyébként a srác célja egyértelmű, azt akarja hogy Te kérd meg arra, hogy legyen köztetek barátság extrákkal kapcsolat, úgy hogy közben meg azt csinál amit akar, nem várhatsz el tőle semmit. Mivel már ehhez jól megpuhított, persze hogy nem akar elengedni.


Én azt mondom, nézz tükörbe, ha jó csajnak érzed magad (külsőre és belső értékekre is), akkor könnyen lehetsz önérzetes, ne hagyd hogy játszmázzanak veled, olyan sráccal álljál csak szóba aki nyíltan felvállalt párjának akar.

Ha pechedre nem túl jó lapokat dobott az élet, akkor jobban megértem, hogy miért kapaszkodsz olyan srácban, akiről tudod hogy van csaja.


38F

2015. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!