Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is "merészebben"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is "merészebben" napoztok olyan helyen ahol nem ismernek titeket, gondolok itt arra, hogy tengerparton félmeztelenül pl? (22/L)

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ. Én akkor napozok merészebben, ha nincs senki a környéken, vagy nagyon kevés ember van, vagy mások is felső nélkül vannak.

Az önmagában nekem nem elég, hogy nem ismernek.

2015. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem, soha nem vetkőznék mások előtt, akár idegenek, akár nem. Csak a párom láthat ruha nélkül.
2015. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a zárt udvarban meztelenül de idegen helyen én is ahogy az #1 irta!
2015. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak otthon zárt kertben de ritka, nem szeretem különösebben a napot
2015. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Habár pasi vagyok, de mi pucéron napozunk ahol lehet és pucéron szaunázunk is (máshogy nem is lehet)

És nem érdekel, ki ismer, max csak ha közeli ember akinek tényleg nem akarod megmutatni magad.

2015. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam monokinizni, de pl Horváthorvátországban nudiztam is olyan parton ahhol textilesek is voltak.
2015. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Interferencia ***** válasza:
Horváthorvátország? Az derék!
2015. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!