Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a nyomorult szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a nyomorult szerelmi életemből. Írna valaki valamit? :/ 18/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen kikészülök. Garantálom, hogy senki sem olyan szerencsétlen szerelmi ügyekben, mint én. (Ld.: pl. a pakisztáni szerelmem most készül elvenni egy lányt, érdekházasság) Reménytelen eset vagyok, hülyeségnek tűnik ezt így leírni, de már most kiégtem ilyen téren. Már nagyon szívesen meg is halnék szűzen, sosem az érdekelt, de most már nem bírom tovább.Tengernyit sírtam már emiatt... nem segít.

Nincs kedve valakinek valamit írni? Valami jó tanácsot, vagy csak valami vicceset,vagy csak elterelni a figyelmemet,bármi.... Az összes privátra is válaszolok szívesen. Nagyon jól esne ha írna valaki. Van barátom, mégis olyan szörnyen egyedül vagyok.

Előre is köszönöm. :'(

18/L


2015. máj. 12. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegye el a szüzességedet egy itteni szűz srác. Bekeni majd magát kakaóval, hogy pakisztáninak hihesd! ;)
2015. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 opened paradise ***** válasza:

Tudnék mesélni,a kanyarban sem vagy...


Minek vagy akkor a barátoddal?

Ez a karma.

2015. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Oké, azt hiszem inkább sírok egy jót megint.... Ne haragudjatok.
2015. máj. 12. 22:07
 14/18 anonim ***** válasza:
Én írtam neked privátban, írhatsz, meghallgatlak, mondhatok is valamit, viccelődhetünk is.
2015. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szivesen irtam volna,tanácsot adtam volna stb,de az első sor végétől,második sorig,megállt bennem az ütő...
2015. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mindenki saját szerencséjének a kovácsa.

Menj el egy buliba, bármelyik srác meghúzna ha legalább átlagosan szép vagy. Ha nem, itasd egy kicsit, és meglesz.


Jesus. Én meg 18 körül nem találtam olyan lányt akinek nem valami bunkó tahó kellett volna.

2015. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16. el se olvastad a kérdést
2015. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

# 11


Erre sajnos muszáj voltam nyomni egy zöldet. :D


Kérdező, magadra hozod a bajt, tipikus tinis marhaság ilyenekkel kezdeni... Elképzelem, hogy micsoda dráma megy. Nagyon egyedi vagy a pakisztáni szerelmeddel :DDDDDDDD Biztos nagyon megbízható lett volna!

2015. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!