Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők akik csupaszra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők akik csupaszra szőrtelenítenek, titeket nem zavar ez menstruációkor?

Figyelt kérdés
Én eddig csak egyszer szőrtelenítettem le teljesen de amikor megjött mindenem tiszta vér lett, nem győztem mosdóba járni.
2015. máj. 8. 20:23
 1/9 2-es vagyok ***** válasza:
100%
Mert ha szőrös vagy, kevésbé vérzik? oO Elmagyaráznád ez hogy van?
2015. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem zavar a menstruációkor,de viszont a menstruáciújkor förtelmesen.
2015. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mensikor a szőr zavar inkább.
2015. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát amikor kicsit szőrös akkor nem össze-vissza folyik..
2015. máj. 8. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
lol attól, h megborotválod, kell beléd dugó Mami! kulonben omlik a vér
2015. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nem borotválom, akkor beleragad a szőrbe, akkor már inkább sima legyen és cserélek gyakrabban tampont / betétet
2015. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én csak tampont használok, ilyen még eszembe se jutott
2015. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mióta szőrtelenítek ott, tampont használok, szóval nem tudom, milyen, amikor csupaszon vagy csupa vér, de anno a dzsumbujba beleragadt alvadt vér se volt valami gusztusos, szóval nem értem a problémád. Ha annyira zavar, használj tampont (sokáig én se akartam, de egyszer elkezded, rájössz mennyivel praktikusabb és kényelmesebb).
2015. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem zavar. nem szoktam csurom véres lenni, többnyire tampont használok, ha meg valamiért betétet, akkor is maximum a nagyajkaim alja lesz kicsit véres. a szőrbe is beleragad, az sem túl guszta...
2015. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!