Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez az testalkat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is hasonlóan nagyon széles a csípőm és erős csontozatú vagyok. Hosszú lábaim vannak, sajnos kicsik a melleim, a derekam se hű de vékony A képen látható nőnek kicsit izmosabb a hasa, mint nekem, de jelenleg én is épp azon vagyok, hogy izmosodjak. Sokan mondják, hogy az szép, ha egy lánynak/nőnek szélesebb a csípője, de saját szememmel visszataszítónak érzem magamon ezt. Szerintetek?



2015. ápr. 26. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
NIncs olyan, hogy erős csontozat, csak kövér nő.
2015. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez nem számít még széles csípőnek? Mert nekem igen, és nekem is kb. ennyire széles. A dereka szerintem arányaiban nem annyira vékony a melléhez és a csípőjéhez képest.
2015. ápr. 26. 14:33
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor leírom a méreteimet: csípő: 94 derék: 67 mell: 84
2015. ápr. 26. 14:34
 14/19 anonim ***** válasza:

Azaz körte.

A képen lévő nő pedig nem az, hanem inkább banán.

2015. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem téged értékelnek, hanem a csajt a képen. Hiába írod, hogy hasonlóan nézel ki, sz-rt se jelent. Engem nem érdekel, hogy nézel ki, de nesze semmi válaszokat kapsz majd. Méretek mire? Teljesen felesleges fárasztani magad, meg az embereket is. Baromság. 24F
2015. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Interferencia ***** válasza:

A nőies testalkat definíciójának része a derékhez viszonyítva széles csípő. Éppen ezért nők között nem számít különösebben szélesnek a képen látható.


A testalkat pedig jó, de még jobb lenne, ha kicsit hízna.

2015. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

9-essel egyet értek.

Te totálisan másmilyennek írtad le magad, ennek semmi köze a te leírtjaidhoz.

ÉN speciel nem szeretem a túl széles csípőt.

2015. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szép.
2015. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sunáznám. Bzi, vagy csaj, aki nem. Vagy gyerek.
2015. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!