Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy egy fiú most bókolt nekem és azt mondta hogy olyan szép vagy mint egy hattyú vagy azt hogy?

Figyelt kérdés
olyan szép vagy mint hat tyúk ciki lenne nagyon megkérdezni hogy mit mondott? Az az igazság hogy tetszik nekem a fiú és nem akarom beégetni magam
2015. ápr. 22. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen azt mondta olyan szép vagy mint hat azaz 6 tyúk

Ja és mellesleg annyi eszed mint egy marék lepkének ezt is hozzá tette

2015. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajj nem azért csak mert nem vagyok benne biztos hogy meg akart dícsérni hogy szép vagyok, vagy inkább csak be akart szólni
2015. ápr. 22. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂
2022. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!