Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LANYOK! Nektek mi teccik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LANYOK! Nektek mi teccik a legjobban egy fiuban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
A brácsája!
2010. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Először a külső, persze.

Azután a belső. Viszont ha jól néz ki, de egy kretén bunkó, akkor felejtős. De ha nem annyira néz ki jól, de nagyon kedves, aranyos, akkor nincs veszve még semmi sem.

Azonkívül jó ha ápolt, kezdeményező, őszinte, hűséges...

2010. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
34%

Lényeges a kinézet!persze a belső is , nem szeretem ha egy pasi elvan magától szálva v bunkó akk tuti felejtős!

de pl ha szimpi kedves vicces viszont csúnya akk is koccolós!sztem:)

szval helyes is legyen vmennyire és renes is!

2010. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Egy fiúban legjobban a veséje szokott tetszeni. :$
2010. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hat sokminden, pl ha meglátok egy srácot, aki min 175 magas, száles felsőtesttel rendelkezik és rámmosolyog én totál padlóra kerülök és fel kell mosni. Ami még tetszik, ha egy fiú oda mer hozzám jönni ismerkedni meg minden és nem töketlenkedik mint ahogy a mai fiúk általában...-.-"
2010. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

*széles

bocsi elírtam :)

2010. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
hat az hogy 1jol nezzen ki de legyen rendes is de ha nem nez ki olya jol de tok ari meg rendes akkor az is elmegy es legyen jo hatsoja meg ha lehet kockas poci
2010. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mosolya az egyik legfontosabb, mert általában ha találkozol egy új emberrel, nem mogorván mutatkoztok be. És számomra ez az egyik legfontosabb. A másik a kézre álló fenék;P
2010. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 2 ?
2010. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én azt szeretném,hogy ha találkozok egy sráccal rögtön megfogjon benne valami.Fontos a kisugárzás,szem,arckifejezések.Ezenkívül előny,ha sportos és laza,de nincs elszállva magától.Ha ezek stimmelnek,de egy egoista,kretén akkor tuti felejtős a dolog.

15/L

2010. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!